Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok ünneplőbe menni!...

Nem akarok ünneplőbe menni! Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Holnap lesz az ünnepség. Nem azért nem akarok, mert lázadnék vagy ilyesmi. Szeretem ezt az ünnepet(ha mondhatom ezt), az előadást is.

Van 4 ingem, ebből mindegyik testhez álló, amit utálok. Van ami jobban, van ami kevésbé. Azért voltak ezek jók, mert ballagásra magas szoknyával viseltük, így nem látszott, ha passzos.

Nem szeretek melltartót se felvenni, sportmelltartóba járok csak. Viszont ez vagy fekete vagy fehér, de rózsaszín színnel, ez meg átlátszik a blúzon.

Van rajtam felesleg, és a melleim sem egyformák, van egy szám különbség a kettő között.

Szoknyát biztos nem veszek fel, a lábam vastag, a vádlim és a combom is, valamint kényelmetlen. Szóval marad a farmer.

Annyira nincs nekem ehhez kedvem. Kibújnék alóla olyan szívesen...

Nincs valami megoldás? Jó, most nem nagyon lehet erre mit írni, de hátha van még valaki így és 'kitalált' valamit. Mr teljesen kétségbeestem...XD



2018. márc. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne menj abba én se mentem ne mondják meg miben léphetek az utcára előtte egy nappal rádaásul.. Ha valaki ünnepel egy adott eseményt az a szívében emlékszik meg rá,ha nem őszintén teszi akkor felvehet akármit ő nem ünnepel csak kényszeresen megfelel a társadalmi normáknak. Vegyél szebb ruhát,amiben jól érzed magad én is ezt tettem. Nem fogok fekete fehérben lenni nekem az nem volt soha ünnepi hatású inkább olyan szomorú és gyászos. De kinek mi nekem nyomasztó azt a sok "pingvint" látni.
2018. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
25/N (már rég nem diák)
2018. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Fekete farmer, világos, kicsit elegánsabb felső.

Abba csak nem kötnek bele. De ha mégis, akkor csak szólsz hogy kiment a fejedből. Mi más történhet egy "legközelebb ne forduljon elő"-től?

2018. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
75%
Fekete farmer, a blúzra meg ráveszel egy kardigánt vagy blézert vagy csak simán felveszel egy világosabb felsőt. Egy testszínű sportmelltartót azért majd szerezz be, később sokszor jól jöhet.
2018. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem abban mész aztán kész.

Nem kell ezt túlkombinálni, én sem mentem sosem abban, a legrosszabb ami történt, hogy néha beírtak miatta, aztán ennyi.

2018. márc. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig fekete farmerban és matrózblúzban voltam, mert nekünk az volt kötelező. Szerintem nem gáz, ha ma nem veszel fel ünneplőt, legfeljebb azt mondod, hogy elfelejtetted és kapsz egy kis ejnye-bejnyét. Más ilyen alkalmakra szerintem szerezz be egy elegánsabb fehér felsőt vagy inget, próbáld fel a boltban és egy olyat vegyél, amit kényelmesnek érzel. Ha veszel egy fehér vagy testszínű topot vagy trikót az ing/blúz alá, akkor lehet bármilyen színű a melltartód, nem fog átlátszódni. Nadrágból vegyél egy olyan anyagút/fazonút, amilyet szeretsz hordani, csak legyen sötétkék vagy fekete. Ha most beszerzed ezeket, akkor egész középsulira be leszel biztosítva az ünnepekre, hacsak nem nősz vagy hízol/fogysz sokat.
2018. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyj le
2021. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!