Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társkeresőn hogyan kezdenétek...

Társkeresőn hogyan kezdenétek egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia
2018. márc. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ba.zd elso ,ugyanezt akartam irni :DDDD
2018. márc. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mizuka?
2018. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tovabbfejlesztettem:

Szia:)

2018. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szióka?
2018. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a köszönésen kívül...
2018. márc. 14. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:

- Írj valami személyeset, amiből kiderül, hogy nem sablonlevelet kap. Pl. reagálj valamit az adatlapján írtakra. (Nem lesz könnyű, az emberek jelentős része vagy nem tölti ki, vagy tök általános dolgokat ír, pl. "szeretem a jó filmeket"... Mondjuk ez egy jel is lehet, hogy elég fantáziátlan emberrel állsz szemben.) Gyűjts egy listát azokról az emberekről, akik írtak magukról valami normálisat és jól néznek ki, és velük próbálkozz.

- Legyen rendesen kitöltve a saját adatlapod, hogy ő is tudjon mire reagálni. Legyen benne kis humor, de ne trágár.

- Levélben is mindig írj valamit, amire tud reagálni, ne csak az ő kérdéseire válaszolj.

- Piszkosul kerüld el a "szia, van kedved ismerkedni?", illetve a "nem tudok mit mondani magamról, inkább kérdezz" szövegeket. Senki nem szereti úgy érezni magát, mintha állásinterjún interjúztatna.

- Mindezt cseszheted, ha nincs rólad normális kép, úgyhogy arra is figyelj oda. Ha lány vagy, ne rakj fel csöcsvillantós-seggrészeg képet (töröld a facebookról is, mert ha tudja a neved, ott is csekkolni fog!) Ha fiú vagy, került a drágaautós-jachtos fotókat. Ne rakj fel messziről készült fotót, amin nem látszik az arcod. Ne rakj fel csoportképet haverokkal, amelyiken nem írod, melyik vagy te. Ne rakj fel aliennek photoshoppolt képet (igen, láttam ilyet.) Ne rakj fel érettségi tablóképet, mert gáz, ha azóta nem készült rólad normális kép. NE rakj fel olyan képet, amiről az exedet vágtad le. Nagyjából ennyi.

2018. márc. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!