Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnak a tobbi europai...

Mit gondolnak a tobbi europai orszagban a bevandorlasrol?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, mostanaban erdekelodom a politika irant, meg, hogy megis mi tortenik a vilagban.

A mediaban minden nap van bevandorlokkal kapcsolatos hir, de szinte csak olyanok, hogy megkeseltek vagy megeroszakoltak valakit.

Probaltam az interneten kutatni, hogy a kulfoldiek, hogy allnak a temahoz, de csak 2-3eves cikkeket talalok. Valaki tudna errol meselni? Hallottam, hogy egy masik orszagban is (talan a Lengyelek) epitettek keritest, de az Oroszok lebontottak, ahol csatlakozott az Orosz hatarhoz, vagy valami ilyesmi. Mi tortenne, ha Orban maradna hatalmon, es nem engednenk be a bevandorlokat? Kizarhatnak az eu uniobol minket? Brusszel tenne valamit ellenunk, vagy a kornyezo orszagok? Van olyan orszag, aki egyetert velunk, Magyarokkal? Mit gondolnak a hatarzarrol?



2018. márc. 16. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamit szögezzünk le:

A kerítés az ILLEGÁLIS BEVÁNDORLÓK ellen épült. Ezeket sehol senki nem várja, nem akarja európán belül látni, pár libsi elmeháborodotton kívűl.

2018. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De mas orszagokba beengedik oket, nem?

A migransokat, akiknek vannak papirjaik, es szinten menekultek, azokat Orban is beengedi.. vagy nem igy van?? Tudom hogy a ket fogalom nem ugyanaz, ezert is hasznaltam a bevandorlo szot, es nem a migranst.

2018. márc. 16. 01:30
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Orbán is ugyanúgy beengedi a migránsokat, mint ahogy a baloldal tenné, neki ez csak propaganda a hatalmon maradásért.


Egyébként nem támogatom a bevándorlást természetesen, undorító amit itt művelnek, nappal nem mernek kimenni az emberek az utcára miattuk, egész városrészeket/városokat foglalnak el, közúton hirdetik, hogy az európaiakat megölik, boltokat rabolnak ki, nemi erőszak/pedofília bűncselekmények elkövetése után már nem egyet felmentett Svédország, a munkájukat végző rendőröket (akik sok esetben ellenük kellene dolgozzanak) megszégyenítik, kővel dobálják, megverik következmények nélkül (volt hogy a "liberális" svédek dobálták meg a rendőröket kővel, mikor elkaptak egy terroristát)... Szóval szörnyű a helyzet. De az egészben az a legszomorúbb, hogy a liberalizmus nevében teszik ezt ezek az országok, pedig annak ehhez nem sok köze van.

A fent említettek bármelyikéhez kerítek videóanyagot vagy cikket, ha esetleg valakinek kételye támadna.


Az jó, hogy érdekel a politika, de ne hagyd magad befolyásolni, fiatalkorban nagyon könnyű a politika csapdáiba esni, mindkét oldal egymás negatívumaira megy rá, de önmagukat csak kevesen fejlesztik.

2018. márc. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Aki rossz irányba befolyásolja az embereket az pont az ellenzék. Kezdjük azzal, hogy a legtöbb kórházat, köztük az Országos Pszichiátriai Intézetet is ők zárták be most még nyafognak az egészségügy állapota miatt. Érdekes módon Szlovákiában az összes párt vastagon bevándorlásellenes! Ami a kormányt illeti, a tettek beszélnek. Ők építették fel a kerítést, ami megvéd bennünket, nem az ellenzék, aki mindig is támadta azt. Az ellenzék össze vissza hazudozik.
2018. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!