Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, két lila...

Mit csináljak, két lila foltot el hogyan lehetne gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés
Vettem magamnak egy markolatot a mocira, csak még nem raktam fel, aztán gép előtt mindig azzal hülyéskedek hogy összenyomom aztán hossz tapasztom valamihez. Hozzátapasztottam a szép kis pofikámra, meg a homlokomra. Most meg megyek ki kezet mosni, nézem magam a tükörbe, van két rohadt nagy lila folt a homlokomon meg a pofámon xd. Holnapra elmúlik? Vagy nem lehet valahogy eltüntetni?

2018. márc. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

alapozó

:"D

2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ott lesz egy hétig én is csináltam ilyet az arcomon :D alapozó...
2018. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld jegelni.
2018. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sósborszesszel kend be, hidd el, hogy először lilábból halvány zöldessárga majd sárga és elmúlik gyorsan.
2018. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, kellett ez a kis nevetés ezen a borús napon! Csinálj még hasonló ökörséget, és kérlek szintén írd ki! Esetleg képet is mellékelj róla! :D
2018. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!