Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan lany aki feladna a...

Van olyan lany aki feladna a hetkoznapi eletet hogy korbe utazza a foldet?

Figyelt kérdés
26F vagyok Pest megyeben lakom. Mostanaban nem erzem szabadnak magam. Mintha rabszolga lennek, sok munka, stressz stb... Sokat gondolkozok a vilag dolgain, es annyi minden van amit megszeretnek nezni, es kiszeretnek probalni, de a materialista vilag meg mindig fogva tart... Szoval van e olyan lany aki velem tartana?! Szabadon minden kotottseg nelkul.
2018. márc. 17. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne, minden vágyam egy idegenre bízni magam külföldön.

#metoo, #minekmentoda, #nebízzidegenférfiakban, #énnemvagyokolyanmintatöbbiférfi, #megerőszakolvaéskirabovataláltákmegaholttestét

2018. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez minden álma a lányoknak... :D
2018. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sajnos en sem merek neki indulni az utnak vagyis meg nem... De lehet hogy csak alom marad... A kerdes is csak elmelet, persze ha van olyan aki eljonne annak orulnek :)

Jogos a felelem, ismeretlen vagyok es az ismeretlenbe mennenk... De pont ez az izgi benne :)

2018. márc. 17. 22:33
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem életem vágya az utazgatás, ami gimi vagy egyetem után menni is fog.

Ismeretlen helyre? Simán. Ismeretlen emberrel? Dehogy. A barátaimmal megyek, akik tudom, hogy baj esetén tudnak segíteni.

2018. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Ha lenne annyi pénzem... :-) Én szeretek utazni, 22 éves korom óta, több, mint 10 éve utazok egyedül ide-oda, de egyelőre csak Európán belül közelebbi helyekre. Sajnos pénzkérdés, az meg nem terem csak úgy egy csettintésre.
2018. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kevés lány van, aki nem ezt szeretné.
2018. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze, örömmel megtenném, de olyan emberrel akit ismerek...


Amúgy meg kiírhattad volna, hogy mai burkolt társkereső hirdetésünket olvashatták.

2018. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem mondanam tarskeresonek, de inkabb lannyal utazok mint ffivel :)

De sajnos nem tudom le irni amit erzek gondoltam hatha van aki hasinloan erez vagy gondolkodik.

2018. márc. 18. 09:30
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Egy pszichológusnak elmondhatod amit érzel, biztosan meghallgat és szükséged is van rá. :)
2018. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

A lányok is inkább lánnyal utaznak.


Akkor ezek szerint nem is nagy a bajod, ha csak puncival utaznál, másik pasival nem.

2018. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!