Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy csörgette...

Volt már olyan, hogy csörgettek, és felvetted mondván mennyire vártad már, hogy hívjanak, de kiderült, hogy nem az, akit úgy vártál?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem olyan volt, hogy bejelöltem valakit, és nagyon vártam, hogy visszajelöljön, és akkor láttam, hogy valaki bejelölt, de nem ő volt.

Azóta sem volt vele semmi :(

2018. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát még nem, mert a mobil mindig kiírja, ki hív, a vezetékesen meg mindig megkérdezem, hogy ki az. Még olyan nem volt, hogy X. ember az Y.-nak a mobiljáról hívott volna :D
2018. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétszer. Egyik barátom mindig rejtett számmal hívott. Így egyszer mikor már nagyon vártam a hívását, és csörgött végre az ismeretlen szám, egy kéjes "sziával" vettem föl. Erre a vonal másik végén megszólalt egy zavart ügynök...


Másodszor pedig randira készültem egy barátommal, de fiú létére sokat késett, én viszont valamiért mégsem hagytam ott, inkább egyre idegesebben vártam. Mire vagy 10.szerre hívott a vezetékesről, csak dühösen szóltam bele: "Elindultál végre?!" (Vagy valami hasonlót, de talán hosszabban) Erre szintén kissé pironkodó hangon megszólalt egy idősebb férfi, hogy ő az X nagybátja...


Olyan azóta is előfordult hogy a barátomat vártam, és ügynök volt, de szinte mindig "Igen?"-el veszem föl az ilyet, így ilyen gond máskor nem volt :)

2018. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!