Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegesit a baratom exe?

Idegesit a baratom exe?

Figyelt kérdés

Az elejen allando jelleggel zaklatott. Nezegetett,fenyegetett. Most 2 hete elcsendesult de nekem allandoan a fejemben jar. Utalom ot.Ma vele is almodtam. Nem tudom iranyitani ezt az egeszet Azt almodtam hogy a baratommal talalkoztunk vele es ujra osszejottek....

Miert van ez?


2018. márc. 18. 08:27
 1/3 mantis religiosa ***** válasza:
19%
Tépd meg a mocskos rib@ancot, aztán megnyugszol te is, meg ő is , és többet nem hallasz felőle! Más ne tudjon róla! :-)
2018. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
A barátod nem állt ki érted? Ha az exem ezt tenné a jelenlegi párommal, nem tenné zsebre, amit tőlem kapna.
2018. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Valószínű ez volt a szándéka, hogy a fejedbe költözzön. Az indítéka meg annyi, hogy neki most fáj. És a fájdalmában másokat akar bántani, hogy sajátját tudja enyhíteni. Ezért szánalmas és nem ellenfél, vagy fenyegetés. Ha lesajnálod, lealacsonyítod, a tetteihez, akkor könnyebb elengedni.


A barátod azért van veled és nem vele, mert köztük már vége és köztetek jó, ami van. Erre koncentrálj. Ha ezzel foglalkozol, könnyebb lesz a tudat alattidnak is elfogadni és jobb lesz a kapcsolatotok is.


Ez most olyan, mint egy vizsga. Izgulhatsz, meg gondoskodhatsz rajta, hogy meglegyen, de miután már vége, nem foglalkozol vele, mert van következő cél.


Foglald el magad mással. Menjetek baráti körbe, szerezzetek közös élményeket, foglalkozz kettőtökkel és magaddal.

2018. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!