Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lány létemre eléggé mély...

Lány létemre eléggé mély hangom van, mivel vághatnék vissza amikor beszólnak miatta?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten egy sráccal, és kérte, hogy kamerázzunk.. Én nagyon nehezen mentem bele, főként a hangom miatt, de végül sok győzködés hatására rávettem magam, mondván egy szimpla kamerázás az egész. Erre már nem egyszer megkaptam, hogy hű de mély hangom van stb. azóta kedvem sincs beszélgetni vele.


A többség megérti, hogy nekem a hangom nem vicc tárgya, de a nemtöbbséggel nem tudok mit kezdeni, mert nem szeretném olyan bensőséges ügyekkel tárgyalni (engem aztán ne sajnáljon senki alapon), hogy a komplett rokonságom is csesztetett emiatt régebben, anyám néha még most is, és még a mai napig pl. úgy megyek be egy boltba, hogy marhára izgulok, milyen képet vág majd a pénztáros mikor köszönök neki, aztán persze semmilyet..


2018. márc. 19. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Ha emiatt besértődtél egy fiúra, inkább az önérzeteddel van baj, nem a hangoddal.
2018. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban láttam erről egy videót :D

[link]

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha sértődés helyett elpoénkodod, akkor nem sok kedvük lesz az embereknek beszólni emiatt. Amúgy nekem sincs ilyen tipikus lányos babahangom, de volt olyan fiú, aki kb minden alkalommmal, mikor beszéltünk, elmondta, milyen szexis hangom van, szóval biztos van a te környezetedben is olyan fiú, aki ezt találja szexinek benned :)

2018. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy legyen több eszed. Az ilyenek maguk alatt vágják a fát az életben.
2018. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint Phoenix Marie-nak, akkor nagyon szexi lehet. :P
2018. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!