Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális tinédzser?...

Nem vagyok normális tinédzser? Nagyon nem normális, hogy nem találok helyesnek egy fiút sem, és egyik nem sem érdekel, viszont a saját nemem mellett nem tudom elképzelni magam? L

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem vagyok normális. Alapból visszahúzódóbb vagyok. Míg a kortársaim a buliznak, beszélgetnek arról, hogy ez meg az az idegen fiú/férfi milyen helyes és így tovább, addig én írni, olvasni, rajzolni, és amikor találkozok a legjobb barátnőmmel, akkor beszélgetni, esetleg egyet kávézni, fagyizni, vagy maximum 2 kupicányi alkoholt szeretünk meginni (szülőm engedélyével), illetve együtt vagy csak egyedül kreatív dolgokat csinálni mint pl szobám falára festeni, különböző csillámporokból egy kis üvegcsébe alkotni valamit, vagy fonni stb. Jól vagyok az osztályomban, a padtársammal meg szintén elvagyunk egymással. Erősen kezdem azz gondolkodni, hogy nem vagyok normális tinédzser a fentiek alapján? Csak egy fiú mellett tudom magam elképzelni, ennek ellenére konkrétan senki nem tetszett eddigi életem során soha. Szerelmes sem voltam még. Nem szerzek érzelmek nélkül egy fiút csak azért, hogy legyen, amivel egyrészt magamat áltatnám, másrészt beállnék a sorba is a többi lány közé.


A legjobb barátnőm leszbikus, szóval nekem teljesen elfogadott, normális, ha valaki a lányokat szereti, de nálam nem így van, ha esetleg azt írná valaki, hogy biztos az vagyok. Szoktam megnézni a lányokat, de csak egyrészt az összeállításuk miatt, másrészt az alakjuk miatt, mivel imádok ruhákat tervezni, amiket néha elképzelek, hogy állna egy létező emberen, nemcsak a rajzolt figurámon. Mi a baj velem?



2018. márc. 20. 17:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít e valamit, de 16 éves vagyok, ha azt kihagytam.
2018. márc. 20. 17:08
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egy kis önismeret kutatásra van szükséged, ajánlom az MBTI-t nekem segített.


35F

2018. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem baj ha 16 évesen még nem érdekelnek a fiuk! Nincs arra szabály hogy minden embernek egyforma érdeklődési köre legyen és az egyidőben jöjjön ki. Ha neked más, esetleg nemesebb utat jelölt ki az élet, ne félj járni rajta. Sose kérdőjelezd meg önmagadat. Ismerd meg magad és bízz benne. ;) ez a legjobb, mit tehetsz.
2018. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg pont, hogy te vagy a normális. :) Bárcsak minden tinédzser inkább rád hasonlítana... Én sem voltam még szerelmes. Persze, ilyen plátói kiszemelteim már akadtak, de mégcsak egy szót sem váltottam velük soha. :D Én amondó vagyok, hogy jobb türelemmel várni egy olyan fiúra, akihez tényleg valós és mély érzelmeid fűződnek, mintsem csak úgy egy jött-menttel összejönni. :) Sok sikerült neked! Tuti, hogy megleled majd a megfelelő srácot! 17/L
2018. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális tini vagy, én is kicsit hasonlítok rád. Keresed magad a nagyvilágban, nem törvényszerű, hogy ebben a korban ilyennek es olyannak kell lenned. Sokan vannak rajtad kívül, akik ilyen művészlelkek, de ugyanúgy normális felnőttek lesznek. Semmi baj, fedezd fel a világot és magadat! :)
2018. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na ez a baj a mai társadalommal, hogy TE azt gondolod (elhiteti a fals normákat), hogy veled van a baj! Holott nagyon sokunk örülne, ha a mai fiataloknál a normális szó jelentéstartalma hasonlítana arra amit fent felvázoltál magadról! ;)


Nyugi, TE vagy a normális! :)

2018. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen okés vagy, nincs veled gond, én is ilyen vagyok.

Ettől függetlenül az MBTI-t én is ajánlom, nagyon érdekes! :)


[link]


PS: Majd írd meg privátban mi jött ki, van egy tippem, érdekel bejön-e. :)

15/L

2018. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ISFP? :)
2018. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

7,8: Én is ISFP-re tippelek a kérdezőnél! :-)


Én INFP-T vagyok (súlyós: 98% intuitív, 100% elvi, 98% kutató), nagyon jó alap képet ad a teszt amúgy, nálam betalált nagyon erősen. :]

2018. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*súlyos na...
2018. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!