Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan személyt...

Hol találok olyan személyt aki amerikában van jelenleg vagy megy de jön vissza, és venne nekem egy árucikket ha utalom a pénzt?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresnék aki a USA-be utazik, csaral... De jön vissza.

A pénz 50%-át előre utalnám a másikfelét ha megkaptam a terméket.



2018. márc. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt valahogy elképzelhetetlennek tartom. Ha viszont jelentkezik is valaki, nehogy küldj bárkinek is előre pénzt :)

Ugyanaz, ha a végén kapja meg a pénzt, de ha mégsem, akkor meg úgysem veszít vele senki, mert neki megmarad az a termék.


De mint mondtam, ezzel nem érdemes próbálkozni.

Egyébként mi az a termék, amit csak Amerikából lehet hozatni, és Európában meg nincs?

2018. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelennek tartom. Miért hitelezné meg bárki a saját pénzéből a neked fontos áru 50%-át???
2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
Keress fészen ilyen csoportot, hogy magyarok Amerikában vagy ilyesmi. Én benne vagyok egy ilyenben csak más ország és ott gyakran kérnek ilyesfajta segítséget hogy hozz el 1 kis csomagot vagy hozz olyan cuccot amit itt nem lehet kapni.
2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ez beugratós kérdés. 😂
2018. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kérdés nem beugratós kérdés.

Van egy üzlet amerikában amely nem szállít csak Amerikán belűli részekre.


Egy Post Apokaliptikus ruhát szeretnék vásárolni 1700$-ért.

Nagyon de nagyon jól néz ki, és anyag használatban is első rangú.

Nem az a tipikus Cosplay anyaghasználat.

2018. márc. 21. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Azthittem egy zacskó himalája só, vagy egy vödör kókusz zsír kéne, de ekkora összegben szerintem ne is álmodj, hogy valaki belemegy ebbe...

Vagy átverés lesz belőle, és lelép az összeggel amit utalsz neki.

2018. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak úgy utalnám az összeget.

Egy ilyen megegyezésnél ügyvéd jelenlétében kívánok szerződést kötni az utazó ügyféllel, garanciát vállalva, hogy biztos megveszi amit kell.

2018. márc. 22. 06:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy akarsz szerződést kötni olyannal, aki Amerikában van?

Még akkor se találsz embert, ha a teljes árat utalod előre, hiszen ingyen senki se fog neked rohangálni.

2018. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj én amcsiba vagyok de biztos hogy nem vállalnám el bosci de ingyen nemhiszem hogy sokan vállalkoznának , sajnos ez van de ha valami komolyat akarsz ne csak gyakorin cselekedj
2018. márc. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!