Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz le az új munkatársan...

Miért néz le az új munkatársan ( NŐ/19), csak mert nem márkás rongyokra költöm a pénzt, hanem annál fontosabb dolgokra?

Figyelt kérdés

Állandóan beszólogat, hogy én nem öltözök márkásan, meg turizok, kínaizok, közben kb 3x annyit viszek haza, van saját lakásom Bp egyik szép kerületében, van megtakarításom, ha baj érne, pl betegség, munkehely elvesztése, jó sokáig lenne biztonsági tartalék.


Igényesen öltözködök, éépen cak nem virít rajtam semmi márka. De csinos vagyok mindig.


Állandóan azzal villog, neki milyen márkás holmijai vannak, engem meg minden reggel kérdetget, "ugye ez is turka?"


Hát ennyire felszínes ma már minden?


A paraméterek:

Én: 28/nő, saját lakás, kocsi, csinos vagyok, de inkább turizok, pepco...stb. Keresetem havi nettó 310ezer


Ő: 19 éves, gyakornok, albi többedmagával, keresete nettó 120ezer, mégis Mark&Spencer és feljebb.


És nem kérkedek azzal, mim van, ő minden reggel rákérdez dolgozra:

-ez milyen márkájú blézer? Ja, hogy túrtad? de gáz....

stb


Hát ennyire megfordultak a dolgok? Ez most komolyam már normális ebben a korosztályban?



2018. márc. 21. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Miert hagyod magad? Vagositsd fel, hogy joval tobbet keresel, o meg egy kis senki itt, szoval csendben maradhat a minimalberevel.
2018. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vele konfrontálódni, mert az visszaüthet rám.


Diplomatikusan amúgy mindig leintem, de ő is mindig burkoltan fogalmaz:


Jaj, gondolom, ez is turis, de hát végülis szép, és ezt újonnan x összegért vettem ... stb


közben smúzol, mosolyog stb

2018. márc. 21. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pedig mashogy nem lehet megoldani. Kiallsz magadert, vagy turod a beszologatasait. En tuti nem turnem, de nem vagyunk egyformak. Azert ekkora az arca ennek a lanynak, mert soha senki nem tette ot helyre.
2018. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azon döbbenek le, hogy 28 évesen, egy 19 éves gyerek lánnyal civakodsz. Rá se néznék.
2018. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Folyton odajön :)


Amúgy tényleg ennyire számítanak ezek a dolgok? Vagy cak neki? Nektek számít?

2018. márc. 21. 21:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít.
2018. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A jó édes válasza:
100%
Bakker, egy gyakornok...küld el kávét főzni, de mond meg neki, hogy cukor nélkül, sok tejjel kéred.
2018. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki azt, hogy neked már benőtt a fejed lágya, és rájöttél, hogy ruhacimkéktől egyáltalán nem tudsz boldog lenni, és a saját ruháid neked tökéletesen megfelelnek. Durvább verzióban hangsúlyozd, hogy te nem vagy sznob.
2018. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el te is szivatni. Mondjuk a kocsival ha nincs neki.

"Apu hozott vagy busszal jottel?"

Amugy csak irigy. Igazi kis hulye pitsa.

Ahogy az egyik valaszolo irta, kuld el kaveert, de amikor odahozza ontsd ki.

"En nem ezt kertem"

Meg lehet belekop 😄

Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.

Esetleg valamikor beruhazhatnal te is valami brutal markas cuccra. Gucci,LV...

Aztan odabokheted neki hogy apropenz 😁

2018. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést? Vagy a múltkorira nem a várt válaszokat kaptad, így próbálkozol megint? :)
2018. márc. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!