Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket már loptak meg?

Titeket már loptak meg?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mit éreztetek?


Tőlem 25 ezret loptak..



#lopás #pénz #átverés.düh
2018. márc. 21. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

igen loptak meg és nem is kevéssel.


a megkárosítómat "Állam" nak hívják.

2018. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

amikor kollégista voltam nyitvamaradt a szekrényem, és eltunt a pénztárcám belole, a baj az volt, hogy a r*hadék elvitte az iratokat meg a tárcát is,az érdekelt nem a párezer forint, azóta sem tudom hogy ki volt.

De a legdurvább, amikor betortek az albérletembe, vagyis valaki kulccsal benyitott, és majdnem 100 ezer forintot vitt el. Rendorségi ugy lett belole, megállapították hogy igazat mondok, és a 70%-át visszakaptam, de nem érték el a tettest.


Bezzeg én egy sz*ros csokit nem emeltem le a polcról soha az életben :(

2018. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom :/
2018. márc. 21. 23:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen. Suliban többször is volt olyan, hogy ellopták a kajámat és kisebb értékű cuccaimat pl. tolltartó, sál, tollak valamint pénzt (pár száz forintot) ilyesmi. Ezekért is mérges voltam, mert én elítem a lopást és nem értem, hogy hogyan veszi valaki a bátorságot ahhoz, hogy hozzányúljon mások dolgaihoz, de erre még azt mondtam, hogy jó, rendben van, ez történt, most már nem lehet tenni semmit. Onanntól kezdve még jobban odafigyeltem a holmimra, de sajnos még úgy is előfordult ilyesmi.


Később pedig egyszer ellopták a telefonomat, ami már jóval nagyobb érték...nagyon nagyon mérges voltam, szintén ugyanezen okoknál fogva, de az még rátett egy lapáttal a dologra, hogy azért ez egy olyan használati tárgy, amit napi szinten használok és nem úgy vagyok vele, mint pl. egy tollal, hogy "nem baj, van még másik 5"...fontos dolgok voltak benne, telefonszámok, jegyzetek stb., stb., személyes dolgok és nyilván az ára miatt is zavart, mert nem 2 forintért vettem (170 ezer forintos telefon volt). Feljelentést tettem a rendőrségen és végül meglett, de addig nagyon mérges voltam. Igazából mindig ugyanaz háborít fel a lopással kapcsolatban, hogy egyszerűen nem tudom megérteni az ilyen embereket és nem értem, hogy hogyan képesek egy ilyen dolgot megtenni...szerintem ez borzasztó.

2018. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó ,es ki lopta el ?
2018. márc. 22. 00:58
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%

Igen, bár igazán nagy értéket nem loptak. Általános iskolában a padtársam rendszeresen lopott tőlem, először kis tárgyakat és később pénzt is pedig tudta hogy szegények vagyunk és nem tudunk másikat venni vagy hogy az a pénz az osztálypénzem lett volna vagy más összeg amit be kellett adni, lévén zsebpénzt sosem kaptam. Párszor próbált rámkenni lopásokat hogy ha majd a többiektől is lop, hadd higgyék azt hogy én voltam, hiszen mindenki tudta hogy nekem nincs semmim.

Később egyetemen a koliban lopták el a kajámat meg néhány edényemet, szűrőt amíg 2 percre bementem valamiért. Pedig ha kérik, kölcsönadtam volna. Egyszer meg a biciklimről lopták le a lámpát, rögtön első nap ahogy behoztam a bicajt a városba. A nagyobb értékeimre amúgy is vigyázok, így olyasmit még szerencsére nem fújtak meg tőlem. Hogy mit éreztem? Dühöt. Főleg az iskolás esetnél, amikor pontosan tudtam hogy ki volt de senki sem hitt nekem, és ezt a tolvaj is nagyon jól tudta.

2018. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az új powerbank-emet a suliban. :(
2018. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, régebben rövid időre belezúgtam egy szociopata állatba, aki begyógyszerezett és amíg kába voltam lenyúlta az örökölt arany ékszereimet és a mobilomat.
2018. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6,sajnálom :/ és am utólag megtudták,hogy végülis a padtarsad lopkodott?


Utolsó,ez durva,sajnálom :( ,legalább tettél feljelentést?

2018. márc. 22. 17:31
 10/16 anonim ***** válasza:

# 8 vagyok.

Nem tettem feljelentést. Kinyomoztam, hol találhatom meg, és megfenyegettem, hogy feljelentem. Eléggé meglepődött, és a meglepetés erejét kihasználva a mobilomat sikerült visszavennem tőle. Az aranyak ellopását tagadta, a mobilt csak azért nem tudta letagadni, mert ott volt az asztalon.

Te tettél feljelentét?

2018. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!