Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van 1 képzeletbeli barátnőm....

Van 1 képzeletbeli barátnőm. Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Csak a fejembe létezik és leginkább ágyba fekvéskor jut eszembe és elképzelem hogy vele szeretkezek. Megvan a kinézete teljesen az ideálom, belsőre is. Mindig ábrándozgatok róla és arról hogy egyszer élőbe is megtalálom. Menjek pszihológushoz?

2018. márc. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Néha mindenki fantáziálgat, de ja, ez beteges:D

pszichológus helyett inkább szerezz igazi barátnőt és a probléma letudva

2018. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Kiábrándító leszek..

Nincsen semmi bajod és bárki bármit mondana úgyse mennél sehova mert nyilván fiatal vagy a szüleidnek nem mondod meg és így kizárt menni. Ne aggódj.. Majd amikor lesz barátnőd és kidob mint engem anno és mindenki körülötted örül neki mert még a szüleid se szerették titokba, majd lesz okod orvosra.

2018. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Csak,mert nekem nincsen,nem mondom,hogy te nem vagy normális. S ha téged nem zavar,akkor nem hiszem,hogy nagy a gond. Amivel gond lehet,ha ebbe az elképzelt lányba szeretsz belé,ő rá vársz, s mindenki mást ejtessz,mert neked "ő" kell. Avagy nem fogsz mást vonzónak,szépnek találni. Gondolom nem volt/rég nem volt párod,ilyenkor elhiszem,hogy ilyesmin elábrándozik az ember. Jobb esetben idővel kinövöd,ha felnőtt vagy,akkor majd az élet eseményei elfeledtetik veled,hisz csak éjjelenként jelenik meg,mikor nem vagy elfoglalt,szóval szerintem nem vészes,csak ne befolyásolja az életed.
2018. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
nem beteges, ilyen nekem is van, de csak akkor amikor merevedésem van is az ágyban vagyok, úgy teszek mintha ölelném és rajta lennék...szánalmas de nem beteges
2018. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Este mindig átölelem a takarót és elképzelem hogy vele alszok el és egyre szarabbul érzem magam emiatt annyira 1 lúzer vagyok :/
2018. márc. 22. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok igen ismerős, valami szexsegédeszköz (guminő,műpuncsi) vásárlásán nem gondolkodtál?
2018. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyesmi baratom (gondolatba) es utana rengeteg minden amit kitalaltam vele kapcsolatban megvalosult :D de nagyon apro reszletek..bevonzottam
2021. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!