Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyivel hamarabb lehet...

Mennyivel hamarabb lehet személyit csináltatni?

Figyelt kérdés

Az a gondolom,hogy most leszek április 25.-én 14 éves,és ugye lejár a személyigazolványom.

Nos pont április 25.-én megyünk ki Olaszországba pár hétre,és ugye nekem lefog járni.

Kérdésem az,hogy mennyivel hamarabb lehet megcsináltatni?

Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2018. márc. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármikor lehet újat csináltatni, mert mi van ha valaki elhagyja 3 évvel a lejárat előtt, akkor 3 évig nem lesz személyije? :) Meg pl a te eseted is jó példa. De nem is értem miért nem a szüleiddel beszéled ezt meg. Vagy ők se tudták? Mindenesetre bármikor kérhetsz újat, ha kifizeted az árát. Sőt nem is akkor kell elrendezni amikor már lejárt, hanem előtte :)
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szüleimet is kérdeztem,de ők azt mondták,hogy nemtudják mennyivel lehet hamarabb csináltatni,de lehet,azért kérdeztem meg:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)

2018. márc. 22. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg már most, vagy feltétlenül kérj igazolt! hiteles pótszemélyit, mikor mentek csináltatni az újat, máskülönben gáz lehet.


Nincs ellenőrzés általában, bár attól függ, merre mentek.

2018. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!