Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagy már végre békén?

Miért nem hagy már végre békén?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 9.osztályt és átmentem egy másikba,pont egy fiú miatt és ott pár lány meggyőzte őt hogy nekem ő tetszik,pedig nem is adtam jelét,sőt alig váltottam vele pár szót.Szóval ő neki elkezdtem tetszeni és azt mondja szerelmes belém,de

ez nem igaz,csak a külsőm tetszik neki. Nem csak akkor piszkált amikor egy osztalyba jártunk,de most is folytatja tovább. Sőt,már amikor meglát az utcán üvöltözik utánnam. Szerintetek mit csináljak hogy lekoptassam vagy hogy végre békén hagyjon? Beszéljek a sulinkban az igazgatóval?


2018. márc. 22. 19:30
 1/2 A kérdező kommentje:
A legszörnyűbb hogy pont most próbálok beilleszkedni az új osztályomba és tenyleg tetszik onnan egy fiú,de a volt osztályomból a másik fiú nem hagy békén.
2018. márc. 22. 19:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyesmi miatt fölösleges szólni igazgatónak,egyszerűen csak ignoráld a srácot,előbb-utóbb úgy is észreveszi magát,és abbahagyja. Semennyire se vedd fel a dolgait,ha látja rajtad,hogy zavar téged a dolog,akkor csak annál jobban fogja csinálni.
2018. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!