Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem furcsa?...

Szerintetek ez nem furcsa? Radics Peti

Figyelt kérdés

Szóval ugye Radics Peti ilyen rocker gyerek, a felesége pedig tipikus szőke cicababa. Ez tök fura, az ilyen szőke cicák ugyanis mindig kigyúrt izomagyakat választanak, Petihez pedig egy belevaló rockercsaj illene.

Szóval ez csak szerintem furcsa? Mit gondoltok?



2018. márc. 22. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan kőkemény rockert, akiről meg sem tudnád mondani, hogy csak rockot és metált hallgat, lehet Peti barátnője is ilyen, vagy attól még, hogy ilyen a stílusa lehet nem annyira fanatikus, hogy csak ebben a körben mozgó párt keres magának.
2018. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elsőre megláttam én is furcsálltam,de utána nem filóztam ezen igazán,annak ellenére sem,hogy eddig ha láttam vagy ismertem egy rockert,annak csak szintén rocker párja volt,hát ők most kivételek
2018. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hol láttad a barátnőjét?
2018. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A facebook profiljánál ott van.
2018. márc. 23. 15:37
 5/12 Clay Morrow ***** válasza:
A legtöbb híres rock-ernek sincs rock-er csaja, hagyjuk már ezt.
2018. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Clay Morrow ***** válasza:

Pölö Cameron Diaz is egy rock-erhez ment feleségül, ráadásul aki alacsonyabb nála.

Dave Navarro is mennyi ideig volt együtt Carmen Electra-val.

Manson és Wood, Kobain és Courtney, Axl női, Dave Grohl, Tommy Lee és Pamela, Nikki Sixx és jelenlegi felesége stb-stb.

2018. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Lehet Petit érdekli a higiénia és ugye a rocker csajok nem fürdenek.

De komolyan, am barátnőm is vékony, magas és szőke hosszú hajjal mégse cicababa típus. Valaki személyiségét nem lehet megítélni a kinézete alapján.

2018. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemben nincsenek határok. Miért ne válszthatna valaki egy olyan párt magának, aki zenei stílusban más fele érdeklődik?

A felesége szőke, szép lány, Peti pedig férfias, határozott jellem, nyilván nem születik közös gyermekük ha nem működik köztük a kémia!

2018. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, milyen zenét szeret... Attól még, hogy szőke, hűha...

Mesélek valamit, én is szőke vagyok, urambocsá nőnemű és színes ruhákat hordok... Mégis hardcore metálos vagyok :D

De, ha nem is rocker... Miért kéne izomagyakra buknia, csak mert szőke? Van akinek nem a külső számít, és ha már így követed Peti életét és mondjuk ismered a jellemét, gondolhatnál arra is, hogy nem venne feleségül egy síkhülye, gyámoltalan libát. Legalább feltételezz egy kis jó ízlést Peti részéről :D

2018. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1. Az egy sztereotípía, hogy ha egy nő szőke akkor nem szereti a rockot

2. Mi a fszért kéne szeretnie a rockot, bmeg?!

2018. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!