Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi cikkről? Ki mennyire érzi magát boldognak? Ki az, aki valamitől/valakitől teszi függővé a boldogságát?

Figyelt kérdés
A cikket itt találjátok: [link]

2018. márc. 23. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Csongrad .... haaat .. fogjuk ra :D
2018. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez fura. De egyébként engem a legboldogabb kategóriába kellett volna soroli. (Győr-Moson-Sopron megye)
2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság.
2018. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Itt van az eredeti oldalon lévő cikk: [link]


Az eredmény kérdőíves felmérésből jött létre.

2018. márc. 23. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugat-Dunántúl tényleg jó hely, én is szerettem, amíg ott éltem. Szerintem Zala sokkal rosszabb, mint GY-M-S. Pest megyén meglepődtem, de Észak-Magyarországon nem csodálkozom. Somogy mitől ilyen szomorú?
2018. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jártál már dél-somogyban? Sok apró zsákfalu, még talán rosszabb, mint borsod. Ugyanaz a katasztrofális helyzet, sok a cigány meg a nyugdíjasfiatalok elköltöztek, és csak a közmunka létezik.
2018. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából releváns.
2018. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Passz, rám nem igaz, Észak-Mo.-n élek és szeretem az életemet, de attól még lehet, hogy mások nem.
2018. márc. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!