Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a normális kérdésekre?

Figyelt kérdés
Mindig a hülyeségekre válaszol minden ember... Akinek igazán szüksége lenne segítségre, tanácsra, oda nem kommentel senki. Igaz, most ez sem egy teljesen értelmes kérdés, csak kicsit ki vagyok akadva, mert az én normál kérdéseimre is alig válaszolnak. Köszönöm :D

2018. márc. 23. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Írd ki hogy lány vagy és ismerkednél, ha ennyire figyelemre vágysz.:D
2018. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vágyók figyelemre. Nem mellesleg magam példaként hoztam fel, hogy enyémre SEM. :') Egyébként ismerkedős kérdésért figyelmeztetés jár 😂
2018. márc. 23. 20:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Lány vagy amúgy? Megy a privi képpel mellékelve. 😊
2018. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Leginkább azok a kérdések futnak, amiben van valami bujtatott szexuális tartalom. Elhiszem, hogy a kutyának sincs kedve más házi feladatait oldogatni.

Ha meg normál kérdést tesz fel az ember, rögtön jön, hogy minek kérdezed, menj, nézd meg a Wikipédián. Pedig sokszor azért kérdezgetnek az emberek, mert szeretnének adott témában beszélgetőtársakra lelni. Szóval képmutatás az, hogy ez nem egy ismerkedős oldal. De az. Aki tényleg csak kérdezni akar, az senkit sem érdekel.

2018. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok 😂😄
2018. márc. 23. 20:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják rá a választ és nem akarják széttrollkodni.
2018. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Legtöbb esetben ez nem így van. Tudnának válaszolni, csak listák segíteni másoknak.
2018. márc. 23. 21:01
 8/18 A kérdező kommentje:
*lusták 😂
2018. márc. 23. 21:01
 9/18 anonim ***** válasza:

"Legtöbb esetben ez nem így van. Tudnának válaszolni, csak listák segíteni másoknak."

Ha úgyis ezt gondolod, minek kérdezted meg?

2018. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert mások véleménye is érdekelt, és mint mondtam, kicsit kiakadtak.
2018. márc. 23. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!