Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon utálok...

Mit tegyek, ha nagyon utálok egy lányt?

Figyelt kérdés

Pontosabban a barátom ex csajáról van szó. Megkeserítette az életem, miatta érzem magam mindig rosszul. 1 éve, mikor összejöttem a barátommal, a csaj nagyon féltékeny lett (amúgy kb 100 kmre lakik tőlünk, de párszor eljött vonattal a városomba), ilyeneket írt a barátomnak rólam, hogy ne akarjam, hogy szét legyen cseszve az arcom, meg hogy ő már csupált meg lányt, és nem fél semmitől. Ezután az történt, hogy facen is bejelölt engem, később pedig a barátommal összefutott egy szórakozó helyen, és ölelgették egymást, megpuszilta a barátom nyakát. Ezután még nagyon sokszor volt róla szó, a barátom a haverjaival a társaságban nagyon elvoltak vele, írkáltak neki stb. Minden fiú oda volt érte. És ez nekem nagyon lerombolta az önbizalmam, hogy nem volt képes végleg megszakítani a kapcsolatot, hanem mindig miatta veszekedtünk kb. Aztán ősszel eljött a csaj a városomba, a barátommal és a haverjaival együtt voltak egy egész délutánon, ittak, füveztek stb. Ilyeneket mondott az a r**i, hogy nagyon örül, hogy végre boldog kapcsolata van(nekem és a barátomnak),erre a csaj aznap szájonpuszilta a barátomat, mert hiányzott neki, meg rávette a barátomat, hogy nála aludhassanak, de többen is voltak, köztük a csaj is. Ezután rengeteget veszekedtünk, és rengeteget sírtam minden miatt. Mindenhol letiltottam a csajt, és a barátomat is megkértem rá, de képtelen vagyok ezt az egészet feldolgozni. Mai napig elfog a sírőgörcs, ha arra gondolok, hogy a barátom nem volt képes örökre lezárni a kapcsolatot én meg egész végig csak úgy "vagyok" és tűrtem mindent, mert pl féltem a csajnak visszapofázni neten. Tartaléknak éreztem magam. Ezenkívül nagyon lerombolta a barátom az önbizalmam. Mit tehetnék ilyen helyzetben? Próbáltam ezt az egészet elfelejteni, de annyira gyűlölöm a lányt, hogy minden nap képes vagyok rágondolni, és akaratból mérgezem magam mindenféle gondolatokkal. Sokszor az jár a fejembe, hogy hogy megverném, inkább én b*sz n*m szét az arcát, hogy egy ekkora r**anc, de nem vagyok verekedős, és élőbe visszahúzódó vagyok. Pedig megmutatnám neki fizikailag, hogy én mit éreztem lelkileg. Az a baj, hogy mostanában a csajjal együtt álmodtam, és utána úgy ébredek fel, hogy tele vagyok gyűlölettel..

17 vagyok, a barátom is 17. Az excsaj is kb a mi korosztályunk,kicsit fiatalabb talán.


2018. márc. 26. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És ilyenkor kell a rádöbbenés, hogy ez a kapcsolat nem ér meg ennyi fejfájást.

Ott kell hagyni az egész szeméttelepet.

2018. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de minek vagy vele egyáltalán? Sz.rt se jelentesz neki, már bocs de ez az igazság. Ha a barátod szeretne téged eleve nem engedte volna hogy szájonpuszilja, megölelje stb. Ha kidobnád rögtön visszamenne a másik csajhoz, ezt garantálom. Hagyd ott, egyik se éri meg hogy energiát pazarolj rá azt meg főleg nem hogy érzelmileg tönkretegyen. Jön majd másik
2018. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, itt egy lehetséges megoldás létezik. Mégpedig az, hogy elhagyod. Ha 17 éves létére, úgy, hogy 1 éve kapcsolatban vagytok magától nem szakította meg egy ilyen volt barátnővel a kapcsolatot annak oka van. Lehet még vágyik rá, lehet csak jót szórakozik rajta hogy kell neki... De amíg neki ez szórakozás, neked ez mindig is fájó pont marad!

Szerintem szakítanotok kéne és keresned egy olyan fiút, aki nem kötődik már semmilyen téren sem egyik exéhez sem... Nyilván mondani könnyű, megtenni már nehezebb lesz, de te is beláthatod, hiszen le is írtad, hogy a barátod lerombolta az önbizalmad, sokat sírtál, tartaléknak érzed magad.

Szerinted ez egy normál, jól működő kapcsolatban megszokott dolgoknak/érzéseknek számítanak? Legyél okosabb ennél, és ne hagyd, hogy kihasználjanak...

2018. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegényke :/ Hagyd a p1csaba ezt a csavot is, nem vagy fontosabb neki ezek szerint mint az exe, meg mindig erez iranta valamit
2018. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a szakitas utan megigeri, hogy megszakitja a kapcsolatot a csajjal, akkor adhatsz neki meg egy utolso eselyt, de a legkozelebbi ilyennel mindenkeppen lapat
2018. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!