Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bedugva hagytam a vasalót....

Bedugva hagytam a vasalót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap eljátszom, hogy az ajtóból háromszor visszamegyek, hogy megnézzem a hajvasalót kihúztam-e. Ma megbizonyosodtam róla, viszont a buszon eszembe jutott, hogy vasaltam is. Arra konkrétan, hogy kihúztam, nem emlékszem, csak hogy mit vasaltam, annak melyik részét, illetve a végefelé gondolkoztam, hogy még valamit ki kellene vasalnom, de már nem olyan meleg a vasaló, mert valószínű kihúztam.

Szóval gáz. Múltkor ugyanez volt, mikor elutaztunk, hogy nem emlékeztem, kihúztam-e.

Párom most messze dolgozik,szomszédokkal nem vagyunk jóban még, mert nemrég költöztünk.

Egyébként állítva volt a padlón, ami laminált. Neten megnéztem a leírásban, hogy elvileg nem kapcsol ki, ha nincs mozgatva.


2018. márc. 27. 12:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt gyulladhat ki?
2018. márc. 27. 12:36
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Szívás:D:D:D
2018. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Jobb lenne vissza mennél, vagy a szomszéd a villany órát nem tudja lekapcsolni?
2018. márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Enyhén kényszeres vagy. Emellett talán kissé felületes is, ha a háztartási készülékek nem tökéletesen biztonságos feltételek mellett vannak használva (vasaló laminált padlón).
2018. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha a talpán van, akkor nem lesz semmi baj, nyugodj meg. Engedd el a problémát. Szólj a párodnak, hogyha hazaér, mindenképp húzza ki, és vigyázzon, ne lépjen bele, ha már a padlón hagytad.
2018. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván a talpán van, felállítva. Amúgy bosch, ha számít, nem gagyi kínai.
2018. márc. 27. 13:00
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kihúztad, ez autmatikus dolog, ezért nem is emlékszer rá. Ha nem, akkor remélem van jó lakásbiztosításod.
2018. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
„Amúgy bosch, ha számít, nem gagyi kínai.” - ez fontos információ lesz a tűzvizsgálónak. :-)
2018. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most sem csalódtam bennetek :-)

A normális, segítő válaszokat köszönöm.

2018. márc. 27. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen feledékeny vagy, akkor nem értem, h miért nem olyan elektronikai eszközöket vásárolsz, amik X idő nem mozdítása után magától kikapcsol. Ilyen hajvasalók és vasalók már régóta vannak. Szeretsz stresszben élni, látom...
2018. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!