Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért taszítok mindenkit?

Miért taszítok mindenkit?

Figyelt kérdés
Bárkivel bármilyen témában beszélgetek az interneten, akár régi, akár új ismerős, nem válaszolnak vagy pár mondat után otthagynak. Kivétel nélkül mindig megtörténik. A miértre nincs válasz. Nem tudom mit rontok el minden egyes alkalommal.

2018. márc. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Akkor próbáld ki velem, beszélgessünk, és ha gáz van leírom majd hogy miért. Ebből nem tudom még ezt leszűrni.
2018. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
nekem is volt ilyen ember,akivel egyszerűen nem lehetett chatelni, mert csak a saját témáját, bánatát, stb. szajkózta , nem bírt továbblépni és nem a kérdésekere válaszolt, ilyenkor én is lépek és nem sajnálom
2018. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is próbálkozhatsz, írjál, dobj fel egy témát, amiről másokkal is beszélgettél, aztán majd megírom, hogy gáz vagy e, vagy mi van .
2018. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2018. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindig ezt érzem. Hosszabb távon képtelen vagyok fenntartani a másik fél érdeklődését, egy idő után valószínűleg mindig unalmassá válok.
2018. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Nem taszítod őket, hanem csak ők nem a neten akarják élni az életüket, mint te, hanem a való világban.


2. Ha tizenévesekre gondolsz, akkor az is benne van, hogy képtelenek valamire két percnél tovább odafigyelni - pont azért, mert a neten élik az életüket. Ezért tőled is elvárják (meg mindenki mástól), hogy minimum olyan érdekes és változatos legyél, mint az egész internet mindenestül.

2018. márc. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!