Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a "türelmi...

Szerintetek mennyi a "türelmi idő", amíg a kollégiumban valakinek a ruhája bent lehet a mosógépben a mosás lejárta után úgy, hogy más is használná?

Figyelt kérdés

45 perc egy mosás, ezen időzítő is van. Akadnak viszont emberek, akik bentfelejtik, és fel vannak háborodva, ha a ruháikat kiszedik és belerakják egy nagyobb bevásárlószatyorba, vagy valamibe, amiben mosnának.


Szerintetek mennyi itt az az idő, amit még "el lehet nézni" az illetőnek, hogy benne hagyta a ruháit a mosás lejárta után?


2018. ápr. 1. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Kolikba ki kéne találni azt a mosógépet, ami automatikusan a szemétledobóba küldi a ruhát, ha a program lejárta után nem szedte ki a tulaja. Amíg valaki ehhez hasonló drasztikus lépéssel nem változtat a módszeren, addig nem lesz változás.
2018. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

45 pereces mosásnál plusz 15 perc.

Nálunk is mindig ment a hőbörgés, hogy miért nem a kolis csoportba írjuk ki, hogy lejárt a mosás, meg miért nem kopogjuk végig a szinteket (!).

Persze, általában a delikvens elaludt, vagy elfelejtette a mosását és kiment a városba.

Harmadévben (kb. ugyanazok az arcok maradtunk egy szinten) már egy percet se vártunk, kiszedtük a ruhát ikea-s szatyorba és ha felismertük, hogy kié, akkor leraktuk az ajtaja elé/odaadtuk a szobatársnak, ha nem, akkor otthagytuk a gép mellett.

2018. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is közös a mosás, mindenkinek van egy napja.


Ennek ellenére az előttünk lévő szomszédé még a mi mosónapunkon is benn van, sokszor, mert... én meg legutóbb meguntam, hogy állandóan csengessek, fogtam és kiszedtem a dolgait.


Nem szólt érte (próbált volna meg) :D

2018. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!