Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi az esély valakit úgy...

Mennyi az esély valakit úgy megütni, hogy meghaljon?

Figyelt kérdés
Mostanába igen el kezdtek kötekedni, és én attól az egy dologtól félek,hogy véletlenül is de úgy megütöm,hogy meghal az illető, és ezt nagyon nem szeretném, erre mennyi rá az esély ? Vagy nagyon de nagyon kevés? (Halánték,torok,orr) ilyen helyekre nem ütök

2018. ápr. 2. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Tudás és technika birtokában 80-90%, képzetlenül ököllel mért ütés még önmagában kevés, a statisztika is inkább a tárgyakkal elkövetett támadásokra terjed ki.
2018. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%

kb 1%.

amit írsz meg egy sima kamu duma.

rengeteg gyávától hallottam már hasonlót,hogy azért hagyja sza-rba se venni magát,mert fél ha megüt valakit akkor az meghal meg lenyomorodik stb baromságok.

ez csak egy sima hazugság,ami mögé bebújsz,hogy ne kellejen cselekedned.

mondjuk rendszeres küzdősport edzés nélkül nem is tudnál hatékonyan cselekedni,de az meg már más kérdés.

2018. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha 1% az esély akkor megnyugodtam és a másik dolog járhatsz küzdősportra ha nincs “t*köd” és a küzdősport nem egyenlő egy utcai verekedéssel
2018. ápr. 2. 01:41
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

oké,akkor 3 év box edzés után írd meg hogy megtaláltad-e tököd,ne pedig arról magyarázz,hogy így meg úgy nem jó valami amiről fingod nincs.

okos ember csak azt véleményezi amit próbált és amihez ért.

2018. ápr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Van rá esély ,de százalékok erre nincsenek,mondjuk úgy kell hozzá pech .


Viszont 8 napon túl gyógyuló sérülés okozásra (törés)már igen nagy esély van ami 3 év börtönnel is súlytható. Nem gyávaság nem verekedni,hanem egy ésszerű döntés.De gondolom a keménykedő az előzetesben tárgyalásokon, börtönben is az lenne, meg miután elvesztette állását nem tudja fizetni a hitelt,ezért elárverezik a házát ,és priusz miatt sehová sem veszik fel késöbb.


Persze putrisoknál ez nem szempont mert se állás se hitel se ész, a börtön meg külön büszkeség.

2018. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És akkor hagyjam üssön hozzám az illető? Vagy akár molesztálja a barátnőm?
2018. ápr. 2. 13:27
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem én kezdem, én soha nem kezdem, akkor önvédelem miatt nem zárnak be, igaz?
2018. ápr. 2. 13:28
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

de eleve nem értem,hogy miért tudná meg ezt bárki is,főleg a rendőrség?

miután bevertél neki párat és mindenki lenyugodott,ott állsz mint egy f/asz és kihívod a rendőröket hogy rendőr bácsi,összeverekedtünk kérem vegye fel a vallomásomat?

vagy mi a fene?:D

milyen világban éltek ti?


a legrosszabb esetben ha mégis lekapcsolanak,akkor azt mondod hogy nem történt semmi.

a támadó sem fogja azt vallani,hogy igen történt egy rablási szándék a részemről,de mivel szétba-szták a számat ez meghiúsult.

meg eleve egy felnőtt férfi nem pi-csog meg jelentget mint egy öregasszony,hanem kussol ha már egyszer le lett zúzva,mert túl nagy arccal nyomult.

2018. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Neki ne menj senkinek. De ha a másik agya elszáll ne legyél hülye védd magad. De ez olyan mint bármi más. Persze, hogy benne van hogy szerencsétlenül találsz el valakit, akár az is hogy egy sima lökdösődés közben rosszul esik a másik. Vagy te. És sose becsüld le aki szemben áll. A nőm egyszer olyat bevert egy 100 kiló körüli fickónak aki nem szállt le róla, hogy 3 percre lehúzták nála a függönyt. Aztán feljelentette a gyökér a nőmet :D, szval ez is lehet egy következmény.
2018. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye. Ha nem támad meg fizikálisan ,ahogy írod "kötekszik"te nem ütheted meg,csak ha már ütlegel,fegyverrel jön és nem tudsz menekülni.No és kérdéses hogy hány tanúja lesz neki és hány neked. Van kedved az elkövetkező éveket azzal tölteni ,hogy ügyvédet fizetsz beadványokat írsz bírósági ítéletekre vársz, tárgyalásokon vallasz?


Ha anyázik akkor sem ,ha azt mondja a barátnődre hogy ilyen olyan k. akkor sem verheted meg. Sima anyázásért ha a hülyegyerek vagy, kivered a másik fogát ,eltöröd az orrát(maradandó károsodás plusz fogászati kezelés ,esetleges munkából kiesés ,több 100 ezer is lehet amit behajtanak rajtad) szépen feljelent, meg is nyeri hidd el,te meg ha nem volt még ügyed elítélnek 1-2 év felfüggesztettre plusz polgári perben leperelik rólad a gatyát is.


Én is azonnal feljelenteném a másikat ,ha megütne ,látleletet vetetnék és szétszivatnám a bíróságon,hogy megemlegesse . És ezt nagyon sokan meg is teszik. Aztán lapíthatsz amíg felfüggesztetted van mert a másik szívhatja a véred mert ha megint nekiesel felfügg alatt, mész a zárkába küzdeni, hogy ki lesz a csicska

2018. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!