Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg nem...

Szerintetek tényleg nem normális az az ember aki a sajtoknak a kemény szélét szereti és még félre is pakolja?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremék voltak itt a hétvégén vendégségben és az történt hogy ugye ment a hűtőbe kajáért, mikor megpillantott egy kistányért amin megmarad, megszáradt sajtdarabkák voltak és mire észrevettem hogy miről mormog majdnem kiöntötte a kukába. Erre én jól leszidtam hogy a saját hűtőjéből azt dob ki amit akar, itt max ehet belőle. Erre vigyorogva elkezdi hogy én milyen igénytelen meg nemnormális vagyok. Normális ember azt már a kutyának sem adja oda. Erre mondom neki hogy nekem az a kedvencem, pizzára vagy melegszendvicsre sokkal finomabbak azok a kis darabok mint a friss, puha reszelt vagy darabolt sajt. Erre elröhögte magát és azt mondta hogy nekem tényleg elment az eszem.

2018. ápr. 3. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem kell őket meghívni. Azért a saját házadba tudja már, hogy hol a helye.
2018. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleim hívták meg őket, és a szülei persze hozták őt is. :/
2018. ápr. 3. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő a nem normális. Eszembe nem jutna kidobni bármit más házában, csak mert szerintem már nem jó. Amúgy én is fel szoktam használni az olyan sajtot is ha nem romlott csak száraz..van aki meg már a másnapos kaját se eszi meg, inkább kidobja. Attól még ők a finnyásak, nem mi vagyunk a normálatlanok. A viselkedéséből is látszik, hogy egy lenéző primitív majom. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni.
2018. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális az, aki az ízlése alapján ítél meg másokat. Ráadásul még egy neveletlen b*nkó is.
2018. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!