Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Január óta ellenem fordultak...

Január óta ellenem fordultak mindenhol. Értsétek iskola, család, kondi. Lehetséges okok szerintetek?

Figyelt kérdés

Előre is köszi!

17/L



2018. ápr. 3. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi történt? Nincs semmi előzménye?

Kondi alatt mit értesz?

2018. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Még ha személyesen ismerne itt bárki, akkor sem tudnánk megmondani, hogy kinek mi baja lehet veled. De semmit, szó szerint semmit nem írtál magadról... így aztán butaság lenne vaktában tippelni.
2018. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi bajod van?
2018. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Minden támpont nėlkül találjuk ki? Old meg,ha márlusta vagy írni.
2018. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát suliban én dobozból eszek csirkét + párolt zöldséget, s összesúgnak a hátam mögött, méregetnek, néznek, kibeszélnek. Ez január előtt nem volt ilyen mértékben.


Anyukám pedig sokkal ridegebb, távolságtartóbb január óta, állandóan kiabál velem amint olyat mondok amivel nem ért egyet. De tényleg azonnal amint elhangzik a számból az éppen aktuális olyan dolog ami szerinte nem igaz, nem nyugodtan, hanem azonnal ingerülten reagál.


Kondiban pedig 2 portás bánt engem. Az egyik elkezdte h 10 perccel a zárás előtt így szólingatott nekem: "Annácska záróra!". Pedig évek óta mindig elmentem öltözni kb. 5 perccel előbb, s mindig kész is voltam. Egyetlen egyszer sikerült 4 perccel elmennem később mostanában valamikor, s azonnal szólt a főnöknek miatta hogy beszéljen velem. Érdekes, másoknak bem szólogat így csak nekem. A másik portás igen, de ő nem is szemét ennyire szerencsére. Illetve mindketten lenézően, bunkón köszönnek, beszélnek velem. Itt is január óta kezdődtek ezek a dolgok.


Mindezek kapcsán tehetetlennek érzem magam. Teljesen őszintén mondom nem változtam semmit január óta, az emberek lettek mások velem.


Egyedül az jut eszembe, december végén voltunk valami családrendszer-felállításon, ahol elvileg a régi generációknál leragadt energiák áramlását indítják újra. Anyukám bízott benne hogy sokat fog segíteni, pedig ő pont azóta változott meg, én meg rosszabbul érzem magam lelkileg sokkal azóta.


De amúgy nem hinném ez annyit befolyásolna ezen.


Köszi az eddigi válaszokat!

2018. ápr. 3. 15:30
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy valaki elterjesztett rólad valamit a hátad mögött?
2018. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Húú, hát... Ezek teljesen hétköznapi problémák. Szokj hozzá! Emberek nagytöbbsége nap-mint-nap szembesül hasonló negatív-stresszes dolgokkal. Idővel ez csak rosszabb lesz, sajnos.


De te magad is egyre erősebb leszel lelkileg, egyre többet tapasztalsz, egyre jobban oldasz meg problémákat stb... tehát ez az élet része. A lényeg az, hogy soha ne hagyd, hogy a gondok felülkerekedjenek rajtad! :)

2018. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
Ha lenne 1-2 jó barátnőd, könnyebben túllépnél az esetlegesen negatív élményeken. Próbálj meg beszélgetni más lányokkal, legalább egy barátnőt szerezni az osztályban, hogy ne legyél egyedül és jobban érezd magad..
2018. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy pszichologus sokat segitene rajtad.
2018. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!