Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élet újratervezés? Hogyan, ha...

Élet újratervezés? Hogyan, ha nem vesznek fel az adott szakra?

Figyelt kérdés

Munka során jöttem rá, hogy nem szeretem azt a területet amit tanultam.

Végre rájöttem hogy mi tetszene. Ehhez a szakhoz viszont kevés lenne a felvételi pontom.

Sokkal. 100 ponttal :(


2018. ápr. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éretségizz újra.
2018. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ebbe már egy tárgyból újra érettségizést is beleszámoltam.
2018. ápr. 3. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nincs pontod 2 emelt érettségi,esetleg 1+nyelvvizsga.
2018. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy okj-s képzést, ami hasonló területű, mint az a szak, ahova jelentkezni akarsz. Ha ezt elvégzed szintén többletpontot jelent. Mivel ezek az okj-k gyakran nem túl megterhelőek közben simán le tudsz újból érettségizni valamiből (vagy még inkább emeltezni kellene) plusz csinálsz egy nyelvvizsgát, ami szintén többletpont és a diplomához is kell úgy is.

Én is jártam okj-ra egy évig, amíg nem tudtam mit is akarok tanulni, a csoport háromnegyede ugyanezért járt oda, hogy többletpontokat szerezzen az idő alatt, hogy újból tudjon felvételizni.

2018. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor össze fogod tudni kaparni rá azt a 100 pontot. Hajrá! 😉
2018. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!