Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb biztonságiőr jobbiko...

A legtöbb biztonságiőr jobbikos/fideszes. Ez csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés
A legtöbb biztonságiőr akivel eddig beszéltem mind a fideszre vagy a jobbikra szavaz. Lehet valami összefüggés szakmák és politikai identitás között? Nem csak erre, minden más esetre kíváncsi vagyok.
2018. ápr. 3. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

valamennyi összefüggés lehet


mint mondjuk talán a legtöbb bölcsész(hallgató) valszeg rózsalelkű balliberális, persze csak míg meg nem iszik pár sört :D

2018. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert cigány-migránssimogató lelket bele tudnál képzelni egy biztiboyba?
2018. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Sose kérdeztem még biztonsági őrtől, hogy kire szavaz.
2018. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert nekem eddig még nem. De mindegy is, mégis milyenek lennének, nincs is nagyon más párt.
2018. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban én is olvastam egy összefoglalót, mert érdekelt tényleg milyen réteg kire szavaz. De aztán csalódottan láttam, hogy némileg minden rétegben kb fele-fele arányban lehet találni ilyen-olyan érzelmű szavazót. Tehát az értelmiségiek is 50-50%-ban megoszlanak, úgy, ahogy a munkás réteg is...stb. Némi enyhe eltérés van, esetleg vallás vagy szokásokban, de nem sok.
2018. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!