Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a fókaidomárba...

Beleszerettem a fókaidomárba az állatkertben. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam az állatkertben(bp.) és megnéztük a fóka-showt és az egyik idomárba beleszerettem. Hazaértem és majdnem bőgni kezdtem, hogy mennyire hiányzik, és, h vele akarok lenni. Azóta is úgy alszom el, h magam mellé képzelem, vele fürdöm, reggelizek, ebédelek, vacsorázok, sétálok.Semmi nem lehet köztünk, nagy a korkülönbség, és nem mehetek mindennap állatkertbe, hogy ott csodáljam. Mit tegyek?

2018. ápr. 3. 23:07
 1/4 anonim válasza:
75%
Ha hasonlítasz 1 fókára és szereted a halat nyert ügyed van.
2018. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Ha fiatalabb vagy, akkor ez teljesen normális (bár szerintem még idősebb korban sem tragédia, bár azért egy idő után ez így elmúlik és akkor már nem igazán így műküdik, de hát minden ember más). Ez ugyanolyan, mint mikor a tinik bele vannak zúgva egy sztárba, színészbe, énekesbe, akit nem is ismernek. Nem tudsz róla semmit, nem is ismered, nem is beszéltél vele, de valami megfogott benne, mert pl. tetszik, jóképű, kellemes a hangja stb. vagy valamilyen tulajdonságával, véleményével nagyon tudsz azonosulni és kreálsz hozzá magadnak egy személyiséget, megelőlegezel neki egy csomó pozitív tulajdonságot, ami számodra vonzó vagy tetszetős. Ez ilyen. Velem is volt ilyen tinikoromban és szerintem még csomó mással is, ugyanúgy, ahogyan te én is ábrándoztam totál idegenekről :) Igazából semmi teendőd nincsen vele, nézegesd nyugodtan kedvedre, gondolj rá, amikor csak akarsz, aztán ezt majd az idő elrendezi és akkor megnyugszol, elfelejted.


Amúgy én is imádom a fókákat és a fókashowt, ha elmegyek az állatkertbe, akkor egymás után többször is képes vagyok végignézni ugyanazt :D

2018. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez normális, ezért szeretünk bele színészekbe, vagy adott szerepeikbe, rajzfilm- és animekarakterekbe. De ezek mind egyoldalú, plátói szerelmek, így általában gyorsan vége lesz, vagy nem teszi lehetetlenné, hogy mást (esetlegesen a párodat) is szeresd mellette

Ezeket a szerelmeket az eszményiség élteti, mivel igazából nem ismered és te találsz ki neki személyiséget és tulajdonságokat, ezzel megteremted azt hogy olyan legyen amilyennek te szeretnéd, ezzel ellentétben ugyebár nem kreálsz neki rossz tulajdonságokat így nem látod a hibáit, de ugyebár hibái minden embernek vannak, na de nem húzom tovább a szót, mint mondtam valószínűleg nemsokára elfelejted vagy csak egyszerűen semlegessé válik :D

2018. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólíthatod:Fókabojtorjánnak!
2018. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!