Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy ne...

Doyouknowbts?;_; kérdése:

Mit kéne tennem, hogy ne akarjak megfelelni mindenkinek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon nehezen tudom kontrollálni a gondolataimat, pedig már nagyon kéne... Nagyon nehezen tudok önmagam lenni, és nem is mindenhol. Például otthon a családommal tudok csak úgy beszélgetni, hogy kimondom amit gondolok és azokkal a barátaimmal, akiket régebb óta ismerek. Általános iskolás diák vagyok, a mostani sulimon kívül 3 helyen tanultam a korábbiakban. Elég sokat piszkáltak, de úgy tűnik most jó helyre kerültem, mert a mostani osztálytársakkal egész jól megvagyok. ^^ Szerencsésnek érzem magam... de valami számomra ismeretlen dolog visszatart attól, hogy megmutassam az embereknek, hogy ki vagyok. Úgy érzem túl kedves vagyok olyan emberekkel is, akik nem érdemelnék meg. Valószínűleg nem akarom eléggé, vagy nem tudom, és pont ezért szeretnék egy kis segítséget kérni, előre is nagyonnagyon köszönöm~♡♡♡ (hehe sajnálom, nem akartam, hogy ilyen depressziós szövegre sikerüljön, de há na nem tehetek róla c:)
2018. ápr. 6. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát teljesen, mert picit átfogalmaztad a végére...

De ha nem akarsz megfelelni embereknek...akkor azt mind magaddal kell megbeszélned. A fejedben dől el.

Szarj azokra akik megérdemlik. Ne törődj azokkal akik rosszat akarnak

2018. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj asszertivitást!
2018. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
Szerintem legyél mindig önmagad, de bizonyos helyzetekben és bizonyos emberekkel néha mértékkel, ha netán olyan a helyzet. Van hogy én is túl kedves, türelmes vagyok azokhoz is, akikhez nem mindig kéne, bár mondjuk nálam ritka az ilyen eset. Például ha piszkál valaki különösebb ok nélkül és tovább kötekedik velem, pedig valójában nem tettem, nem akartam semmi rosszat, akkor is hajlamos vagyok még esélyt adni neki, amikor már elvileg legtöbbször nem kéne. Ugyanis olykor reménykedek, de néha utólag rájövök hogy hiába. Szóval 1-2 hiábavaló esély után már nem foglalkozok az ilyennel, még hogyha időnként ez nehéz is.
2018. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!