Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek a kedvenc egzótikusabb...

Melyek a kedvenc egzótikusabb fiú és lány neveitek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ilyen. Roppant hülyén hangzanak és kitolás a gyerekkel, mint az az anya aki vaginának nevezte el a fiát.
2018. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem adnék a gyerekemnek egzotikus nevet! Nem akarom nevetségessé tenni. Ha annyira tetszik neked valamelyik, változtasd arra a tiedet.
2018. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mi számít egzotikusnak?

Külföldi név, fe itthon is adható? Olasz név már egzotikus vagy legyen hawaii név?

Nem mindegy.

2018. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egzó Tika
2018. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi számít egzotikusnak? Külföldi?

Nekem lánynevekből a Megara, Mackenzie, Haley, Deliah, fiúból a Beyazid a Murat és a Damien. Adni én sem adnám itthon, magyar családnévhez, de nekem ezek a kedvenceim, alkalomadtán a regényeimbe szoktam felhasználni az éppen aktuális kedvenceket.

2018. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Izobár, Özséb, Mutelinda, Moroforszénia, Iklanda, Jolanda, Kanorémia
2018. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért lenne nevetséges? Kész röhej hogy így állnak hozzá az emberek!

Az öcsémnek 2. neve pl Rayen (ami szerintem egyszerűen nagyon csodálatos és férfias név)

A másiknak Sofian (Szofiján) szerintem ezek nagyon különlegesek és nem olyan közönséges mint a Béla vagy a Csaba.

Én nem tudok választani de ha nagyon kellene akkor Hassan vagy Ali lenne (ha fiú lenne). Szerintem olyan kis rosszcsontosan hangzik de mégis olyan meleg.

Ha lány lenne akkor Eysan(Ájsán.. leírni olyan furcsa de ha hallod oly a gyönyörű), Sarah(Szárá) és a Radiya(Rádijjá) de az Isra(Iszrá) is gyönyörű.

2018. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

@7

Oszt te roma vagy?

2018. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8. Dehogy. Érdekelne hogy honnan szedted.
2018. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%

Egóóóó titka a taktika, ergóóóó: "Nincs ilyen. Roppant hülyén hangzanak és kitolás a gyerekkel, mint az az anya aki vaginának nevezte el a fiát."

Így van kéééhem cééépen!

A Vagina az lánynév!

A fiú név meg aszongya a VAGány!


Különösen, ha vak-vágány az ágy, következményképp agybaj az ágy-baj, mert terhes a lány számára, ha ő a helyzet szamara, csak mert a fiú tulajdona a Szamara, ami a lány számára mára vonzó vonalzó mint mérték - ilyen a sok-sok nő (m)értékrendszere...


Bohohohóóócsánat, impróóóó-vízionáltam!

(Hapci!)

2018. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!