Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy valaki elmegy-e szavazni...

Hogy valaki elmegy-e szavazni vagy sem, az nem mindenkinek a magánügye?

Figyelt kérdés

Ma már több vadidegen kérdezte tőlem, hogy voltam-e már vagy mikor megyek.

Kissé úgy érzem, hogy semmi köze senkinek ahhoz, hogy a másik volt-e vagy megy-e egyáltalán.

Jó, hogy nem azt kérdezgetik, kire szavaztam


2018. ápr. 8. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem akarsz hát nem kell, a te döntésed.
2018. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem kötelező szavazni, csak utána ne ríj, hogy nem tetszik vmi
2018. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Az közügy.
2018. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A kérdés melyik részét nem értitek, és melyikből szűrtétek le, hogy nem voltam?

Már csak azért is voltam, hogy ne az ilyen szöveget értelmezni nem tudó agyhalottak döntsenek a jövőmről, mint ti...

Szövegértelmezés 1-es, leülhetsz

2018. ápr. 8. 14:32
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Hol írta professzor úr, hogy elment szavazni? Itt hőbörög, erre kiderül, hogy mégis volt. Akkor mi baja.

Apropó: tegezhetem őnagyságát? Tudása alatt leborulok, nem véletlen, hogy bunkó, lekezelő mindenkivel. A maga tudása egyszerűen lehengerlő.

2018. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyik sem volt benne a kérdésben, épp ez lett volna a lényeg... De látom, második körben se sikerült felfogni
2018. ápr. 8. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mindenkinek a magánügye! Én se megyek, ugyanis egyetlen egy jelölt sem üti meg azt az erkölcsi színvonalat, amit én elvárok!! Ennyire egyszerű!!!
2018. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem irta hogy volt, de azt se hogy nem volt! Azt kerdezte NEM E MAGANUGY!!! Tenyleg nem tudtok ertelmezni szoveget basszus? :DD


Szerintem mindenki magabol indul ki. Van akinek nem maganugy, hanem szivesen csacsog errol barkivel. Gondolom ez a tipus kerdezgeti. Akinek meg az, az nem kerdezgeti. ;)


Ennyi.

2018. ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jelen esetben ez inkább közügy, -bármelyik oldalnak is drukkolsz.


Legfőbb magánügy ezzel kapcsolatban, hogy kire szavazol...

2018. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
A mai nap erről szól, mindenki erről beszél amíg várja az eredményeket, magánügynek magánügy, de gondolom nem rossz szándékból kérdezik, nyugodtan válaszolhatsz rá, vagy ha nem akarod más orrára kötni, akkor ne.
2018. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!