Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan hog véletlenül...

Volt már olyan hog véletlenül valaki meglátott titeket meztelenül? Mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Igen, de nem emlékszem, mert kisbaba voltam. B-) Miért, téged megláttak és prűd vagy? Milyen életkorúakra vonatkozik kérdésed?
2018. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok hanem már olyan korra amikor fel is fogják és értelmes válaszokat
2018. ápr. 8. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen meztelenül még nem, legalább is nem emlékszem ilyenre, de egyszer volt olyan, hogy uncsitesóméknál nyaraltam és este fele készültem lefeküdni, elmentem zuhanyozni és direkt nem zártam kulcsra az ajtót, mert egyrészt nálunk itthon nem szokás kulcsra zárni az ajtókat, másrészt ők mindig kopognak, mikor bemennek valahová és gondoltam csak bekopognak, mielőtt rám nyitnának fürdés közben. Szóval nem zártam be az ajtót és épp vettem le a nadrágom meg a fehérneműm, lehajoltam, hogy a zoknim is levegyem és a fiú uncsitesóm épp akkor benyitott...(én kb. 13 lehettem, ő meg 15)

Igazából mivel háttal voltam, hirtelen nem is láttam, csak akkor vettem észre, mikor hallottam, ahogy mondja, hogy "Bocs" és gyorsan vissza is zárta az ajtót, szóval nem igazán volt időm reagálni.

20L

2018. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Eldobtam a törlcsit.
2018. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodt maradtam, a másik fél volt a vesztes:D
2018. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Többször is. Férfiaknak általában tetszett a dolog, nők reakciói nem számítanak :D
2018. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
50%
Tesom már többször látott mikor megyek fürdeni mert általába utánna fürdök és mikor vetközök van hogy visszahozza a fürdőbe a törölközöt amivel megtörölte magát.Én általába addigra már a kádba vagyok szoval nem sok mindent lát. De volt már hogy még nem voltam a kádba de annyira nem vagyok szégyellös elötte.14 fiu vagyok tesom 16 lány :)
2018. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Volt már rá példa, de nem csináltam belőle sosem ügyet. Oké nem szambázok senki előtt ádámkosztümben, de szégyellős sem vagyok.
2018. ápr. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Épp a barátnőmhöz mentem át fürdeni mert nálunk elromlott a bojler és a páromnak még nem volt ideje megcsinálni, nekem meg kellett a fürdés mivel nagyon leizzadtam és aznap estére lánybúcsúra voltam hivatalos.

A szomszédban élő barátnőmhöz mentem át, a párja nem volt még otthon, ezért be sem zártam a fürdő ajtaját. Szépen lefürödtem, hajat mostam, utána még szárítottam közben nyár volt így köntös sem volt rajtam nehogy izzadjak szárítás közben. A barátnőm párja épp hazaérkezett, de a barátnőm akkor kint volt a hátsó udvaron fogalmam sincs miért. Közben a párja azt hitte hogy ő fürdik bent, ráadásul hasonlítunk egymásra mert ugyanolyan hosszú és színű a hajunk meg az alkatunk is hasonló. A barátnőm párja kinyitotta a fürdő ajtót, de én nem láttam, mert nem a tükörbe néztem, hanem a táskámban kerestem valamit, már nem emlékszem mit. Közben a barátnőm párja nem ismert fel így hátulról, mivel hasonlítunk így gondolta tréfából jól megijeszt és hozzáteszem megfogta a fenekemet amitől én annyira megijedtem hogy akkorát sikítottam hogy csengett is utána a fülem, aztán amikor megfordultam annyira meglepődtem hogy nem tudtam azt sem hogy hol vagyok hirtelen, és nem ismertem fel egy pillanatra a barátnőm pasiját, csak nagyon megijedtem, azt sem tudtam mire gondoljak, nem is takartam magam. Arról nem is beszélve hogy amikor a srác meglátta az én arcomat ő is megijedt mert totál azthitte hogy a barátnője fürdik és meg akarta picit ijeszteni, mert nem tudta hogy én ott vagyok bent, és akkor annyira meglepődött hogy hátrált de amikor felfogta a dolgot akkor azért végig mért engem, én meg akkor idegességemben mentem felé és kilöktem az ajtón, és utána 5 percig remegtem, meg azt sem tudtam hogy sírjak-e vagy sem, mert nagyon megijedtem.

Aztán a barátnőm persze kiabált a pasijával mert ő félre értette a dolgokat, de aztán rendeződött a dolog. Amikor én elkészültem és kimentem akkor nem győzött a srác bocsánatot kérni, megbocsátottam neki, nem haragszom rá, mert nem tudhatta, de akkor annyira megijesztett hogy pár percig halál félelmem volt. Tudom hogy én is hibás vagyok amiért nem zártam ajtót, mert nálunk otthon nem szokás, szüleimnél sem csináltam ezt soha. de ma már jót nevetek ezen, bár a barátnőmnek annyira nem tetszett mert eléggé féltékeny lett mivel nekem picivel nagyobb a mellem mint neki, meg nekem kerek arcom van kék a szemem, amit alapból irigyel tőlem, de hát ez van.

2018. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Velencén nyaraltunk egy faházban. Egy napra áthívtuk a barátainkat (1 fiú+1 lány). Kint voltunk a kertben, én bementem levenni a fürdőgatyám, mert akkor érkeztünk meg. A fürdőben levetkőztem, mikor a lány rámnyitott és már bent is volt én meg ott álltam elötte meztelen. Gyorsan kiment, elnézést kért, de semmi nem volt. Én akkor 29 voltam, ő 27.

Szóval nem nagy ügy, engem nem izgatott, hogy meglátott, nem én voltam az első férfi.

Utána mégegyszer elnézést kért késöbb, mire mondtam neki, hogy láttál már ilyet nem? Ne izgasd magad emiatt.

Nem vagyok szégyenlős, bár nem vetkőzöm le senki elött szándékosan, de mondjuk ha férfi öltözőben kéne átöltözni, szerintem nem nagy ügy, mindenki azt teszi, amit én.

2018. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!