Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és az iskolából tetszik egy lány már több mint 1 éve és régen elmondtam neki mi a helyzet de lekoptatott és lett pasija és nem nagyon kedvel engem ez a lány.Nem beszéltünk még élőbe.De most nem is ez a lényeg pár órája láttam ennek a lánynak a facebookján egy posztot ahol ki tett,hogy meghalt az édesapja.:( Nagyon szomorú vagyok teljesen sokkolva vagyok és sírtam is,apukáját nem ismerem de az nagyon fáj,hogy szomorú és nem ölelhetem át "barátilag" mert szinte nem is ismerjük egymást.(De remélem,hogy a barátja végig mellete van)Na szóval az a helyzet mikor utoljára írogattunk december volt és akkor azt írtam neki,hogy békén fogom hagyni a szerelmes hülyeségeimmel,ennyi volt.

Szóval,hogy ha most rá írnák erre a lányra,hogy részvétem az mennyire lenne jó ötlet?Vagy az bunkóság lenne?Nem is vagyunk ismerösök facebookon.Nagyon sajnálom őt és rettentően szomorú vagyok én is.

Írjak neki vagy ne?



2018. ápr. 8. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gáz vagy ne irj neki hagyd békén. Tök mindegy milyen nemű vagy tök mindegy kihez vonzódsz maga a sztori nagyon cink. Tényleg hagyd nagyon szánalmas lennél ha írnál neki meg amit itt is leírtál.
2018. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Csak azért gondoltam,hogy rá írok mert együtt érzek vele.

De akkor nem írok.:)

2018. ápr. 8. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Pont ilyenek a fanatikus szexőrültek.

Fel kellene fognod, hogy nem homokos az összes csaj.

2018. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azert szeretnék rá írni.Mondom csak barátilag.
2018. ápr. 8. 20:23
 5/5 anonim válasza:
53%

Ez tényleg gáz!

Hagyd békén, nem leszbikus.

Ahogy meghalt az apukája biztos mélyponton van ne írj neki semmit

2018. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!