Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne lebuktatni egy...

Stewie200 kérdése:

Hogyan lehetne lebuktatni egy fake embert facebookon, aki valószínű több száz embert átvert?

Figyelt kérdés
Nagyon jó kis "rajongótábort" épített maga köré, persze találkozni nem ér rá soha, most ki akartuk csalni hétvégén a westendhez aztán be etetett hogy fél óra és jön, aztán mindig közbe jött valami (már úton volt elmondása szerint) azután engem és a barátomat aki ott volt velem letiltotta. Hogyan lehetne lebuktatni és bebizonyítani az elvakult netes barátainak az igazat?

2018. ápr. 9. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kellemetlen lehet, ha facebookon éled az életed. :)
2018. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem mi a probléma. Nem jöhet közbe semmi?
2018. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt verik át, akit át lehet. Egy sima képkeresővel el lehet intézni, ha ez olyan fontos...
2018. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes: de, csak eleg erdekes hogy tobb baratommal is talalkozot beszelt meg es aztan felszivodott. :D most is folyamatosan kapcsolatban voltunk, aztan hopp felszivodott.
2018. ápr. 9. 12:09
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: de az pontosan hogy mukodik? Lementem a kepet es beillesztem google kepleresobe? Vagy a kep linkjet?
2018. ápr. 9. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
És minek akartok vele találkozni?
2018. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi utolso :)
2018. ápr. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!