Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért divat lepontozni azért...

Miért divat lepontozni azért a másikat, mert valakinek nem tetszik a válaszom?

Figyelt kérdés
Illetve ha még helyes is a válasz, akkor is lepontozzák egyesek. Ennyire nyomorékok járnak ide? :(

2018. ápr. 10. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert leragadtak a Facebooknál, ráadásul nem tudják értelmezni a 'tetszik' és a 'hasznos' fogalmak közti különbséget.
2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem azt írod amit hallani akarnak.

Ha jó a válasz, akkor is sokszor maga kérdező az aki lepontoz, mert pl nem értettél egyet a baromságával. És az egyesnek igaza van sokan tényleg nem fogják föl a különbséget a "tetszik" és a"hasznos" között. Ez van.

2018. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert egyesek nem képesek más nézőpontot elfogadni, csak a sajátjukat. Ilyenkor nem figyelmen kívül hagyja azt, hanem még meg is "büntet" mert különbözik a gondolkodásod. Ja, és ez független attól, hogy a kérdező számára hasznos választ adtál-e vagy sem.
2018. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Minek egyáltalán a pontozos rendszer erre az oldalra?
2018. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz.
2018. ápr. 11. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert sokan, nem a válaszok hasznosságát nézik, hanem, azt, hogy tetszik-e nekik, vagy sem.
2018. ápr. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Meg persze, vannak, akiket ez "szórakoztat".
2018. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Mert -sajnos- sokan csak ezért írnak ki kérdést, hogy mások megerősítsék VÉLT helyes nézetüket, butaságuk helyeselve legyen.

Azt gondolják, a gondolkodás folyamata fájdalmas, ezért nem is csinálják. Nem kell magukévá tenni más nézetét, de még csak átgondolni sem hajlandóak, hitük szerint az ő és a helyeslők véleménye az egyedül igaz.

2018. ápr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Volt hogy korrekt választ írtam ki, aminek tudományos alapja is volt, csak le lettem pontozva, mert valaki annak idején a "xy"-tól máshogy tudta meg. Nyilván van olyan is amikor nem értenek veled egyet, vagy rosszul tudtad a dolgokat. A kedvencem a szépség és divat témakör. Ott ha kérik a véleményed hogy tetszik e vagy sem, és te azt mered írni hogy nem tetszik, akkor le vagy pontozva. Pedig nem ócsároltál senkit, nem bántottál meg senkit csak annyit írtál hogy nem tetszik valami. És nem szoktam rágódni azon hogy most le lettem pontozva, nekem csak az zavarja a fejem, hogy semmi értelme sokszor a pontozós rendszernek, mert nincs alapja.
2018. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Levontam a következtetéseket az oldal tagjairól.

Úgy gondolom, a többség itt tizenéves, akik még azt se tudják mi az élet. Útálom őket, és most már hányingerem van attól is, ha az utcán meglátok egyet. Tanulni akartok? Akkor tegyetek érte. Faszcibáló népség ...

2018. júl. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!