Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy egy lány...

Mit jelent az hogy egy lány "ergya"?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy másik kérdésnél hogy valaki azt írta hogy Emilia Clarke (tudjátok, a Trónok Harcás színésznő) elég ergya csaj. Ez pontosan mit jelent?

2018. ápr. 11. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
én a babinénis videóban hallottam először, hogy a bauxitfőzelék ergya ha jól emlékszem. Tehát szar..:D Bár nem értem miért mondják Emilia Clarkra ezt. Szerintem jó nő, főleg ahogy a szerepében kinéz és egyik kedvenc szereplőm
2018. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
kb annyit hogy a csaj nem szép
2018. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Emilia Clarke erre tényleg jó példa. A legtöbb szerepében teljesen oda nem illő, a Trónok Harcában sok évadon keresztül gyakorlatilag azon munkákodott hogy valaki vegye már komolyan, nem csak Daenerys hanem maga a színész is. Meg kell hagyni, gyönyörű nő és elszánt a színészi játéka, de mégis, olyan "ergya". A Terminátor Genisys-ben egyetlen képkocka erejéig se lehetett komolyan venni őt Sarah Connorként.
2018. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiteles ,unalmas és szerintem nem is szép
2018. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyan nem nézek Trónok harcát, de akárhol látok képeket - és sokkal találkozok -, mindenhol kacsaszájjal csücsörít, ami gondolom, kiabálás akar lenni. Na, ez már elég ergya :D Nem tudom, szerep szerint mit kéne sugároznia, de nem hiszem, hogy összejön neki. Amolyan átlagos csaj, átlag alatti színészi képességgel.
2018. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én se néztem, de ami képet láttam róla az alapján átlag alatti szépségű, hiába sminkelték ki a forgatásra. Meg tényleg azok a mérges kacsaszájú képek olyan idétlenek, úgy néz ki mint Pingu. :D
2018. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2018. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 CFB ***** válasza:

Roma eredetű szó, jelentése: rossz.

Eredetileg a hamisan játszó zenészekre használták.

2018. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez ilyen cigány szó, olyan mint a zsá, vagy a more, dikk.
2018. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!