Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányadik sikertelen forgalmi...

Hányadik sikertelen forgalmi vizsga után adnátok fel?

Figyelt kérdés
Unokahúgom másodszor vizsgázott, megint megbuktatták. Most fel akarja adni. Ti hányadik után adnátok fel? Feladnátok egyáltalán?
2018. ápr. 11. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ..

Nekem elég nehezen ment a vezetés az elején, úgyhogy az első vizsga előtt biztos voltam benne hogy meg fogok bukni. Így is lett. Elrontottam a parkolást. A második vizsgára már úgy mentem hogy tényleg eleget gyakoroltam, ment az összes parkolásos feladat. Mondta az oktató is, hogy biztosan meglesz. Nem is volt gond a vezetéssel már, viszont a megfordulásos feladatnál mikor fordultam, nem adtam elsőbbséget a várakozó kocsinak, aki ki akart fordulni. Na emiatt ismét bukás. Ekkor volt az a pont nálam is hogy fel akartam adni. De a szüleim nem engedték szerencsére. Harmadszorra sikerült. Semmi gond nem volt a vizsgán.

Azt javaslom ha nem megy neki nagyon rosszul, "csak" a figyelmetlenségen kell javítani, akkor gyakoroljon és ne adja fel! Később sem lesz jobb ha újra akarja kezdeni. Meg rengeteg pénzt dobna így ki az ablakon. Mi miatt bukott meg nem tudod?

23N

2018. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én elsőre olyan jól vezettem mint előtte soha, beálltam a legkisebb helyre meg minden. Hátul két vizsgáztató ült, azt mondták bizonytalankodtam, sajnos most nem. Másodszorra vittem egy szép, fehér borítékot, elrontottam egy csomó mindent, és sikeres vizsgát tettem. Vacakul éreztem magam, undorító, hogy ez megy, undorító hogy ha nem veszek részt benne a végtelenségig szivatnak... Ha lett volna időm és meģ egy csomó pénzem a különórákra, annyiszor mentem volna ahányszor csak lehet. Nincs értelme feladni, vezetni csak később tanul meg mindenki igazán... kivéve akik már rég tudnak mire elkezdik tanulni. És mindenkinek menni szokott, csak szerencse is kell, kifogni egy normális vizsgáztatót, megszokott utakat, jó forgalmat meg ilyenek.
2018. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is harmadszorra mentem át, le voltam törve, de nem szabad feladni.
2018. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozzon iskolaváltással. Van olyan ismerősöm akit 4-szer buktattak meg mondvacsinált indokokkal. Mikor a negyediknél a "szabálytalan kanyarodásról" ki akarta kérni a felvételt azt mondták hogy pont rossz volt a kamera. 3.-ra azért húzták meg, mert bár benézett jobbra, a vizsgabiztos szerint nem oly módon nézett be jobbra hogy biztosan tájékozódjon.

Elment egy másik autós iskolába, vett 5 órát és 2 hibaponttal első vizsgán átment.

2018. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én hatodikra mentem át..


ha veszem a fáradságot és leordítom a fejét kb másodjára meglett volna


azt azóta 5 év alatt több százerer kilométert mentem..nem azt húzzák meg aki nem tud vezetni..


tesóm vizsgán átment a STOP táblán azt annyit mondott h "a kövinél 2x megállok jó?"... és nem kamu átengedték 🤷

2018. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Én a második sikertelen forgalmi vizsga után adtam fel.
2018. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én a harmadik után adtam fel.
2018. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 4. hozzászólóhoz lenne egy kérdésem: minden tanuló autóban van már kamera, vagy ez hogy működik, kitől kell kérni a felvételt?


Az 5. hozzászólóhoz is lenne egy kérdésem: hogy érted, hogy nem azt húzzák meg, aki nem tud vezetni? Szimpátia alapján döntenek, esetleg a vb kedvétől függ, vagy egy szép fehér borítékon múlik? Lefizetni semmiképpen sem szeretné, de ha nincs más mód...

2018. ápr. 12. 08:02
 9/11 anonim ***** válasza:

embere válogatja..


általában vmin mindenkit meg tud húzni ha rossz napja van..


nem tudom le lehet-e fizetni

2018. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Harcolni, küzdeni, tanulni a hibákból, nem pedig feladni kell.
2018. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!