Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kapok értesítést a...

Miért nem kapok értesítést a facebookon?

Figyelt kérdés
Benne vagyok néhány csoportban, azonban egy jó pár napja, akárki ír, akármelyik csoportba, nem kapok róla értesitést.. megnéztem, hogy minden rendben van e, de nem állitottam el semmit..írtam a facebooknak is, de ők sem reagáltak? Nektek volt már ilyen? Tudnátok segíteni?

2018. ápr. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt. Ha pár napig nem néztem bele a csoportba, egy idő után nem kaptam értesítést.
2018. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S visszaállitódik magától vagy mi lesz? Mert már kb. szerda óta úgy van
2018. ápr. 15. 22:34
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám jelenleg, kb. fél hete nem kapom meg én sem ha ír valaki bármelyik csoportomba. :( És sajnos én sem tudok vele mit kezdeni, a beállításaim nekem is rendben vannak
2018. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami csoda tortent.. nekem ma reggelre magatol helyre jott... szoval valoszinu, hogy neked is helyre fog jonni :)
2018. ápr. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!