Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy élvezzem az életem?...

Hogy élvezzem az életem? Miért van az hogy mindennapos azzal telik hogy arra gondolok hogy elveszítik valakit?

Figyelt kérdés
Minden nap általában boldog vagyok segítek mindenkinek meg azt mondom hogy barátságos vagyok mindenkivel, de este egyedül maradok a gondolataimmal és félek mert volt már nálunk olyan hogy elveszítettem egy közeli rokonomat és félek hogy a szüleimet is elfogom mert tudom egyszer sajnos minden bekövetkezik de akkor is mit csináljak hogy ne gondoljak erre? Mert ez szörnyű és nem tudom elviselni azt hogy látok mindenkit megöregedni. Meg sokszor van itthon is olyan hogy ilyen beteg vagyok olyan beteg vagyok a szüleimtől és nem tudom hogy most komoly e mert nem tesznek ellene és olyan rossz hogy én sem tudok. De a lényeg hogyan fogadtassam el magam a tényekkel hogy nem lehet mit tenni?

2018. ápr. 15. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szorongás. Kérd pszichológus segítségét, ha nem tudod egyedül leküzdeni.
2018. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát tudom de nem szeretnék mindent elmondani egy olyan embernek akinek semmi köze nincs hozzám
2018. ápr. 16. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendben, te tudod, hogy ez mennyire zavar téged a létezésben.
2018. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát éppen nagyon általában. De csak rossz napokon amikor mégeosszabbakra tudok csak gondolni.
2018. ápr. 16. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Problem Prevention Holding (PPH), Nyílt Akadémia coach képző képességfejlesztő tanfolyam. Itt megtanulhatod hogyan bánj önmagaddal, pároddal, gyermekeddel, szüleiddel, másokkal, pénzzel, hatóságokkal, stb.
2020. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, főleg anyukámmal. Gondolom mert nem sikerült leválni róla erzelmileg, jó lenne valami házimegoldas erre :'(
2020. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!