Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet irni a suliujságban...

Mit lehet irni a suliujságban külön lányoknak és fiuknak? Ez nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
Szeretnék a suliujságunkban irni külön oldalt lányoknak: érdekes cikkek és minden, és fiuknak, de nem tudom, hogy pontosan miről lesz érdekes irni mind a kettőben? Léci!!! Irjatok valamit most! nekem nagyon kell a téma.

#lány és fiú cikkek #mit lehet irni a suliujságban #mi lenne érdekes lányoknak #mi lenne érdekes fiuknak
2018. ápr. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek. Nézz utána máshol tinimagazinokban,miket írnak. Mikor én voltam 14 éves,az IM magazin volt nagyon menő. A lányoknak csinosítási tippek,ruhák,zene,kedvenc sztárok,fiúbandák ilyesmi. A fiúknak nem tudom,fiú nem voltam soha. :D Őket is érdekli a zene,a filmek,sorozatok ilyesmi. Gondolom bizonyos sportok is.
2018. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányoknak bandák (kpop?) fiúknak meg videojátékok..?
2018. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenképp nemenként külön, ha ennyire nem megy? Akkor miért nem írsz inkább olyat, ami mindenkinek érdekes és esetleg neked is van rá ötleted? Tényleg nem bántásból, csak nem értem, hogy ami nem megy, azt miért kell erőltetni.
2018. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!