Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A napiszar miért dögös nők...

A napiszar miért dögös nők képeivel van tele?

Figyelt kérdés
Beküldtem nekik egy rusnyát, lehet ki se fogják tenni. :(

2018. ápr. 16. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A napiszar még létezik? Kb. tíz éve nem jártam ott. Eskü!


De! Ha nagyon rusnya, kiteszik. :D De ha nagyon sok rusnyát küldenek a mai napon, akkor nem biztos, hogy a tiéd lesz a "nambervan".

2018. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy lehet csak fél év múlva fogják kitenni. Lementik a használható dolgokat és később válogatnak belőle.
2018. ápr. 16. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmasnak tartom az egész oldalt. Akik irányítják/szerkesztik, ugyan olyan szerencsétlen, átlag alatti "emberek", mint akiken nevetnek. A régi napi$z@r tulaj is, aki meghalt valami betegségben, egy kopaszodó 150cm-es átlag alatti szerencsétlen volt. Mikor halottak képét posztolták még anno 5 éve, a sok beteg nyomorult oda gyült össze nevetgélni.. Az összes ilyen selejtnek tarkó lövés járna.
2018. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
*lehet volt az már 10 éves is
2018. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak a te szemedben dögös nők, mi szemünkben ócska féleszű és félkegyelmű ribik!

Tudod kiknek képe kerül fel? Azoknak a nőknek, akik a volt párjukat úgy engesztelték ki, hogy küldözgettek Massengeren képeket. Miután szakítanak, szépen elküldözgetik a melltartós meg tangás fotókat, aktfotókat az ilyen oldalakra, hogy néhány idióta erre rejszoljon. Ezek után meg csodálkoznak, hogy az internet szemétdombjára kerülnek (és néhánynak a neve is kitudódik).

2018. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Úgy értem, hogy a srác bosszúból elküldözgeti mindenhova, miután szakítanak a képeket.
2018. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégiscsak kitették.
2018. ápr. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!