Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha lassan 16 éves vagyok...

Gáz, ha lassan 16 éves vagyok és szeretek meséket, rajzfilmeket nézni?

Figyelt kérdés

Engem alapvetően nem zavar csak mások véleménye érdekel.

Barátaimnak nem mondok,mert biztos kinevetnének vagy gyerekesnek hívnának..


Bevallom engem a LEGO filmek fogtak meg nagyon és imádom őket. Régen nagyon legoztam és néztem ezeket. Egyik kedvenc sorozatom a lego ninjago aminek a mai napig nézem végig a részeit. Több filmet is láttam már persze.

Ti mit gondoltok erről az egészről? 15/F


2018. ápr. 16. 21:45
 1/10 anonim válasza:

Miért is lenne baj?😀 Jó dolog amúgy meg ha a barátaid kinevetnek ez miatt akkor eléggé lelkiszegények ...

Nem kell ahhoz még fiatalabbnak lenned hogy rajzolhass és mesét néhzess. Én pl 17 éves lány vagyok aki imádja a meséket(spongyabob a kedvencem)😂😂 és az a legnagyobb problemam hogy rajzolni vegkepp nem tudok. Sztem ezzel emondtam mindent.

2018. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Spongyabob nekem is nagy kedvencem :)
2018. ápr. 16. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Úú te is szereted a lego ninjagot?

Osztálytársaim közül nagyon nem szeretik és taszítónak találják én meg nagyon ida vagyok érte:/

Meg azt mondják h milyen kicsinyes...

De mindegy

2018. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 40 felett is bármikor megnézem Tom és Jerryt, A kengyelfutó gyalogkakukkot, vagy épp Maci Lacit.
2018. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39 éves Pixar rajongó vagyok ;) a férjem meg manga mániás : D
2018. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rengetegen szeretjük az ilyesmit harmincas/negyvenes/ ötvenesként is, mi lehetne ezzel a gond?

Vannak felnőtteknek (is) szóló rajzfilmek is, de ha valaki csak a rajzstílust kedveli, a hangulatát vagy akár nosztalgikus neki, azzal sincs baj...

2018. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 28 éves férfi vagyok, és még mindig szeretem. :D


-family guy

-spongya bob

-sárkány nevelde?!


Nekem régen erre azt válaszolták, hogy aki szereti a meséket, az már rossz ember nem lehet.

2018. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Family guyt is imádom annak is láttam mind a 15 évadát és várom mindig az új részeket, de ha nem a felnőtteknek szoló mesékről van szó akkor inkább a lego filmeket, sorozatokat imádom nézni
2018. ápr. 16. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Ideje lenne leállni a szójával, mert borzalom amit itt olvasok.

Felnőtt férfiak élvezik a kisgyerekek mentális képességeinke szánt meséket...

2018. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Én 28, a férjem 32 és nincs még gyerekünk. Minden vasárnap mesét nézünk és kakaót iszunk. :D Valószínűleg sokak szerint gyerekes de amúgy vastagon lecarjuk mind a ketten, mert állati jól szórakozunk és egyikünk se attól lesz se sikeres se felnőtt, hogy milyen filmeket szeret.
2018. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!