Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan érzékenyek az...

Miért olyan érzékenyek az emberek ha szóba jön a kövérség?

Figyelt kérdés
Ha ki merem jelenteni hogy nem szeretem a dagattakat akkor 100% hogy én leszek a f*ssz*pó g*ci és szinte rám akarják eröltetni hogy igenis fogadjam el a kövéreket és épp hogy azt nem mondják hogy nincs jogom 1 lányt azért elutasítani mert dagadt és ha van is akkor is egy g*ci vagyok hogy emiatt nem kellene nekem 1 dagadt lány

2018. ápr. 16. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Ez azért van mert sok a kövér...


"A pénz nem boldogít."


Ez meg azért van, mert sok a szegény.


Szívesen..

2018. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szegények azzal vígasztalják magukat xD
2018. ápr. 16. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Sok a kövér, és nem akarnak szembe nézni a gyengeségükkel (márpedig a semmitől nem lesznek kövérek, ahhoz enni kell, még annak is aki amúgy beteg).
2018. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Sokszor a stílus a baj. Ha normálisan kijelented, hogy "nem szeretnék kövér nővel kapcsolatot/nem vonzanak a kövér nők" sokkal inkább embernek tűnsz, mint a "dikmá getz dagatt nem kell hö"-től.
2018. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

A kövérség sok mindent jelképezhet:

- a szegény körülményt (sok a meló és a kevéske pénzt is csak rossz minőségü ételre tudja költeni + ideje sincs sportolni)

- lustaságot

- igénytelenséget

ezekből még azt is leszűrhetik sokan, hogy az illető nem egy atomfizikus.


Részemről én is felháborítónak tartom, ha valaki képtelen lefogyni, hiszen amennyiben nem betegség miatt elhízott, akkor minden lehetősége megvan arra, hogy lefogyjon, vagy így vagy úgy.

Külsőleg valóban nem egy szép látvány egy kövér ember, bár egyeseknek tetszik, de a legtöbb ember számára taszító lehet, akármennyire is rossz belegondolni.

2018. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak a kövérekkel van ez. Bárkit elutasítasz az adott csoport ahelyett hogy beismernék a hibáikat, vagy azt hogy vannak olyan emberek akiknek ez nem jön be, rögtön támadni fog.

Már megszoktuk, hogyha te nem szeretnél kövérekkel randizni akkor fatphobiás vagy. Ha nem szeretnél olyan "csajokkal" randizni akiknek péniszük van akkor transzfóbiás vagy. Ha számodra nem vonzóak bizonyos etnikai csoportok tagjai akkor rasszista vagy. És még lehetne sorolni mivel vigasztalják magukat azok az emberek akik úgy szeretnének beilleszkedni a társadalomba hogy elvárják hogy mindenki más hozzájuk igazodjon. És a toleráns szélső balos média még tapsol is nekik.


Mondjuk azért a "fogadjam el a kövéreket" és "elutasítani valakit" között hatalmas különbség van. Elöbbivel egyet tudok érteni. Nem támogatom senki zaklatását. Utobbinál pedig jó lenne ha téged nem zaklatnának. Én támogatom mindenki jogát hogy nemet mondjon bárkinek bármilyen indokkal vagy indok nélkül. Ha valaki nem akar feketékkel vagy ázsiaiakkal randizni, mert egyszerűen nem vonzódik hozzájuk, de amúgy semmi problémája nincs velük akkor már rasszista? Sajnos sokak szerint igen.


Nem kell velük foglalkozni.

2018. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell velük se szexelni se randizni se akármi, de le kövér disznózni meg hájas tehenezni valakit netán a pofájába röhögni szerintem kifejezetten paraszt dolog
2018. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem meg nem tetszenek a vékony pasik , ez van. Attól még nem megyek neki egynek se,hogy hallod undorodom tőled mit képzelsz magadról,sosem kellenél nekem stb..

Miért,amúgy ilyen sok kövér lány nyomul rád,vagy ez a kérdés hogy jött?

Más az ha nem tetszik valaki, ezért figyelmen kívül hagyod,jogod van hozzá, meg megint más hogy valaki előadja magát hogy ő mennyire rosszul van és undorodik meg hánynia kell ha kövér/sovány/magas/alacsony embert lát...

ha valakinek hányingere (szószerint) lesz mert lát egy kövér embert ott már bajok vannak, de nem a kövér emberrel.

2018. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért, mert mindenki kövérnek gondolja magát, vagy ismer valakit, aki szerinte kövér.
2018. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert lusták. És egyszerűbb hisztizni mint nekiállni mozogni. Nézd meg itt is inkább lepontozgatják a válaszolókat, mert még arra is lusták hogy egy értelmes ellenválaszt írjanak :D Szánalmasak. Én jobban undorodom a viselkedésüktől mint attól hogy hájasak.
2018. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!