Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Joggal zártam ki ezt az...

Joggal zártam ki ezt az embert az életemből? Őrülten hiányzik.

Figyelt kérdés

Nagyon szerettük egymást, bolondulásig, és még mindig ő minden gondolatom 0-24.

Ő talán még jobban szeret engem, rajongva, őszintén.

De megbántott. Volt egy nézeteltérésünk, hibáztam is, mire olyan szavakat vágott a fejemhez, amiket tőle nagyon nem vártam, úgy szidalmazott, szitkozódott, ahogy csak el tudjátok képzelni. Rendeztük, megbocsátottam. Két hét múlva hazugságon kaptam, hosszú, tudatosan felépített, szándékos hazugságon.

Azóta is kéri a bocsánatomat, én pedig érzem a szeretetét, és azt is, hogy gyötrődik. De úgy érzem, valami eltört bennem és már nem akarom, hogy az életem része legyen. De elmondhatatlanul hiányzik. Mit gondoltok egy ilyen helyzetről? Szerintetek rosszul döntöttem vele kapcsolatban?


2018. ápr. 16. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Így hogy nem tudjuk miről hazudott és hogy min vitáztatok elég,nehéz eldönteni.
2018. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Jól döntöttél. Még az előtt léptél, hogy teljesen megnyomorított volna érzelmileg. Gondolj bele, ha az első vita hevében ilyen sértéseket vág a fejedhez, mi lesz a második vitán?

Ha jót akarsz magadnak hosszú távon, akkor tartod ezt a távolságot. Hiába szeret, hiába szereted, ez az embertípus tud a legjobban bántani.

2018. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni, hogy mi az amit tolerálni tudsz vele kapcsolatban. Ha olyan mértékben bántott, amit megbocsájtani képes vagy, de elfelejteni nem, akkor nem érdemes erőltetni, hiába diktálnak mást az érzelmek, hisz azok csak érzelmek, amik változ(hat)nak, de nem adnak kellő alapot egy komoly kapcsolathoz. (Én pl a hirtelen bántást jobban viselem, mint a tudatos hazugságot.) Ellenben, ha úgy gondolod, hogy túllendülsz a sérelmeken, mert erősebb a szereteted iránta, és ismered a személyiségét, lelkét, hogy nem rossz szándékú (ámbár hibázott), és bizalmat szavazol neki, akkor adj neki esélyt, tudva azt, hogy bánja a történteket, és ezt ki is fejezte feléd, ill. ahogy írod, gyötrődik. Azt nem írod, hogyan reagáltál a bocsánatkérésre... Talán csak úgy lógni hagytad a levegőben?!
2018. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy te szúrtad hátba és utána te bocsátottál meg neki?

Velem az volt, hogy átvert, elhordtam mindennek majd megszakadt a kapcsolat. Megbocsájtani sosem fogok, bocsánatot kérni mert átvert meg főleg nem...

2018. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 tudom, hogy részletek nélkül nehezebb, de nem szeretnék minden részletet kiteregetni. Igyekeztem úgy írni, hogy így is lehessen te válaszolni.

#2 #3 nagyon köszönöm a hasznos válaszaitokat!

#4 te valamit nagyon félreértettél, vagy én nem tudom értelmezni, amit te írtál? Én sohasem szúrtam hátba, én végig egyenes és őszinte voltam vele mindenben. Aki hátbaszúrt, az ő volt.


És őrlődök, mert minden ellenére szeretem őt, pedig úgy érzem, nagyon messzire ment, és jól döntöttem.

2018. ápr. 17. 07:57
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ő talán még jobban szeret engem, rajongva, őszintén.


(...) úgy szidalmazott, szitkozódott, ahogy csak el tudjátok képzelni. (...) Két hét múlva hazugságon kaptam, hosszú, tudatosan felépített, szándékos hazugságon."


Hát ez bizony ellentmondás.

Valamelyik nem igaz.

2018. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ten,sem így olvasva nagyon ellentmondásosan hangzik, de mindkettő igaz...
2018. máj. 29. 08:10
 8/10 A kérdező kommentje:
*Tényleg
2018. máj. 29. 08:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet.

Amennyiben olyat tesz valaki, ami kizárja a kölcsönös tiszteletet, akkor sajna nem sok miről van beszélni.

2018. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: Jó, figyelj, itt abban van az eltérés, mit hiszel szeretetnek. az, hogy valaki nagy amplitúdóval, totális erővel falig érez irántad valamit, az még csak egy erős érzelem, de nem feltétlen szeretet az az érzelem.

A legtöbb ember egyáltalán nem képes a szeretetre, érdemes analizálni ezeket az érzéseket. ez lehet vágy, rettegés, cezarománia keveréke például.

A szeretet az nem ez, amikor valaki hosszú, kiagyalt szándékos hazugságot gyárt a számodra. Ez tuti.

bizonyára nagyon erősen függ tőled, és attól, hogy sikerüljön átverni téged, és ezt hiszed szeretetnek.

Persze ez a köztetek lévő köteléket és összetartozást nem kérdőjelezi meg, de ha szenvedsz a kapcsolatban, és nem jó ez neked, akkor valahogy fel kell számolni ezt a kötődést.

2018. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!