Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szerelő jön a lakásba,...

Ha szerelő jön a lakásba, illik nálam használnia a wécét?

Figyelt kérdés

Először is én takarítom. Én fizetem a vizet, a papírt. (Gondolom ezeket nem számolja le az munkadíjból vagy az anyagköltségből) továbbá lehet bunkó vagyok, de ne nálam menjen el wécére, még kis dologra is. Ha összehuggyozza az ülőkét, én takarítsam le, a nagy dolgát meg végezze otthol, mielőtt eljön. Ez nem nyilvános wécé.

Szóval a szerelőnek illik a munkavégzés helyén a mosdót használnia?



#illem #szerelő #wécéhasználat
2018. ápr. 17. 12:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
30%
Nem, és kávét sem illik kèrnie.
2018. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

Miért, ha hirtelen rájön akkor mit csináljon? Tartogassa bent esetleg adsz neki egy zacskót, hogy csinálja abba?

Az már más kérdés, hogy nem takarít el maga után, mert igénytelen.

2018. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Illik magadtól felajánlani, hogy nyugodtan mosson kezet munka után. És jobban jársz, ha a vécédet használja “kisdologra” mint ha bosszúból az ajtód elé végzi a dolgát, amiért nem engedted be, meg még ki is oktattad, hogy mit képzel magáról.
2018. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%

Neked illik megengedned hogy használhassa. Gondolom te is használod a mosdót a munkahelyeden. Máskülönben nem tudnának téged munkára alkalmazni. De ezt magyarázni kell?

Én még kávét is főzök neki. De persze ki ahogy gondolja...

2018. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
99%
Szerelés hosszától függ szerintem. Mit csináljon szerencsétlen ha egész nap nálad van? Pisiljen a szőnyegre, vagy mit vársz? Pelenkázza be magát, hogy ne zavarja meg a lelkivilágod? :D
2018. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

De mekkora egy zsugori alak vagy te...


Ismerősöm villanyszerelő. Néha 1 órát autókázik, hogy elérje a munkahelyét, aztán fél óra, 1 óra amíg elvégzi a munkáját és onnan megy a következő házhoz. Most ugorjon haza pisilni? Az neki 2 óra út lenne, ami persze nem is engedélyezett, mert 1 órán belül már a másik munkán kell dolgoznia. Végezze a dolgát egy bokorban? Kultúrált emberek vagyunk... már aki.

2018. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Te írtál a kultúra rovatba is? :)


Hát szerinted mit csináljon, ha több órán keresztül szerel? Tartogassa? Vagy pisiljon be? Marha jó lehet hugyos gatyában dolgozni. :D

Ez nem illik-nem illik kérdés. Ha menni kell, akkor menni kell. Ez van, fogadd el. Nyilván nem hagy maga után mocskot.

Egy mosdóba menésbe nem halsz bele. Vagy esetleg autókázzon haza, aztán meg vissza?

2018. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
99%
Teljesen igazad van, de én még hozzátenném azt is, hogy a lakásban lebegve közlekedjen, hogy ne koptassa a padlót...
2018. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és az elsőt nem kéne lepontozni, mert pont ez a kérdés van egy-két órája a Kultúra rovatban. Aki nem olvasta, azért nem érti.
2018. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
32%
Kényes téma... Tegyük fel, egész nap annyi melója volt, hogy semmire sem volt ideje. Nemrég történt nálam egy eset, két internetes hapsi jött csekkolni a modemet. Az egyik azonnal megkérdezte, használhatná-e a mosdót, mondtam természetesen. A modem a fürdő mellett van, szóval a másik szerelő meg én 1 percen keresztül "élveztük" a hangos csobogást. :D elég ciki volt
2018. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!