Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szerelő jön a lakásba,...

Ha szerelő jön a lakásba, illik nálam használnia a wécét?

Figyelt kérdés

Először is én takarítom. Én fizetem a vizet, a papírt. (Gondolom ezeket nem számolja le az munkadíjból vagy az anyagköltségből) továbbá lehet bunkó vagyok, de ne nálam menjen el wécére, még kis dologra is. Ha összehuggyozza az ülőkét, én takarítsam le, a nagy dolgát meg végezze otthol, mielőtt eljön. Ez nem nyilvános wécé.

Szóval a szerelőnek illik a munkavégzés helyén a mosdót használnia?



#illem #szerelő #wécéhasználat
2018. ápr. 17. 12:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
98%

1-es vagyok.

Szerintem is ö irta ki a kávés kérdést.


Illik nem illik,én megkínálom kâvéval, megengedem hogy hasznalja a mosdót, és ha elégedett vagyok a munkájával még borravalot is adok.

2018. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt ahol lakom, egy m3 víz csatornadíjastól 1000,-Ft.

Azaz 1,-Ft/liter. Egy wc tartály űrtartalma vagy egy gyorsöblítés legrosszabb esetben legyen 15 liter. Tehát már 15 forint levonandónál tartunk. 8 guriga lidl wc papír kb 180Ft. A drágább wc papír legyen mondjuk gurigája 100. Ha egy öblösebbet sżarik, akkor menjen el mondjuk 8 kocka wc papír. A legrágább wcpapírból kalkulálva ez lehet kb a másik 15,-Ft. Az ezidőtájt elhasznált világítási villanyáram kb 5,-Ft. A kézmosás a másik 5. Tehát tartunk nagyon vastagon számolva 40,-Ft-nál.


Vond le, nehogy az a szemét visszaéljen.


😅😅😅😁😅😅😁😅😁😅

2018. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
98%

Istenem, de borzasztó alak vagy. XD

Előttem már bőven leírták, hogy máshol nem tud, és amennyibben nem igénytelen magára, miért zavarna? Adjon egy 20 forintost az elhasznált WC papírért? :D

Nem kéne illemről kérdezned, ha az alap illemről sincs fogalmad.

2018. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
98%

Jobb családokban alapvető illem, hogy ha bárki bármilyen munkát végezni jön hozzánk, akkor használhatja a wc-t, a mosdót, megkínáljuk vízzel, üdítővel, kávéval. Sőt, mi rendeltünk már a festőkkel közösen pizzát is, mivel egész nap itt dolgoztak.

Ha pl. 3-4 órán át bütyköli a mosógépet, amit te tönkrecsesztél, akkor utána elvárnád tőle, hogy hazáig tartogassa meg koszos kézzel induljon el, csak mert misszpi**a vagy és nem engeded be a bizonyára rendkívül tiszta mosdóba?

Azt ne mondd, hogy utánad mindig patyolat tiszta minden, tudod, aki szokott takarítani, az tudja jól, hogy bizony az ülőke alatt, a peremeken, ígyis-úgyis megbújik 1-2 csepp, hajszál stb., nem véletlenül kell a lehúzás mellett rendesen pucolni is a wc-t, például.

Ha ilyen idegbeteg vagy, hogy szerencsétlen embereket még a mosdóba se engeded ki, egy pohár vizet sem adsz nekik, és úgy beszélsz róluk, mintha mosdatlan csövesek lennének, akkor mostantól inkább javíts meg és szerelj össze mindent MAGADNAK, egyedül, úgyis annyira király vagy.

(Egyébként, ugye nem gondolod komolyan, hogy a munkadíjból le kéne vonnia egy fél liter víz árát, csak mert lehúzta a klotyót...ennyire nem lehetsz gyökér.)

2018. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként igen, "kedves" kérdező, te talán nem használod a munkahelyeden a mosdót, a büfét, a villanyt, a vizet, stb? Mi lenne, ha szólnánk a főnöködnek, hogy mostantól vonja le ezeket a fizudból, sőt, ki se engedjenek téged pisilni meg kakilni, mert összemocskolod a slozit? Örülnél?
2018. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
98%
Most elképzeltem, ahogy a szakik a kocsijukkal utánfutóval húzzák maguk után a Toi Toi-t. xDDDDD
2018. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
95%

Én írtam a 12es választ. Még kiegészíteném azzal, hogy mivel az egyik szakmám költöztető, így sokat járok ügyfelek lakásán. Mi pl ennél jóval kisebb arrogancia esetén is elköszönünk. Nem reszketünk a pénzért annyira, hogy mindent benyeljünk.

Nyilván nem él vissza egyikünk sem a helyzettel, de ha kell akkor kell.

Mi is kapunk mindig pizzát, üdítőt, kvt stb stb.

Ez így emberi. Ha lehugyozza vagy összeszarja a klozetot az természetesen bunkóság ha úgyhagyja. Egyszer volt nekem is, hogy véletlen scheggtörléskor egy olyan meggymagnyi kaksi lecsöppent a fenekemről az ülőkére. Természetes, hogy letakarítottam, vagy a féknyomot a csészéből is.

2018. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 fosfosfosfos ***** válasza:
92%
Párkapcsolatra és tenyésztésre alkalmatlan vagy, aki képtelen bárkivel is együtt élni. Borzalmasan sajnállak.
2018. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
98%

12.! A pár csepp fertőtlenítő árát elfelejtetted belekalkulálni. Már 50 forintnál járunk. A vécékefe is kopott egy kicsit, az 1 forint. :D


Amúgy jót röhögtem a féknyomon... :)))))))

2018. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%
Hát én tuti ida xarnéky hugyoznék a bejarati ajtód elé.....
2018. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!