Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha egy 23 éves fiúnak...

Gáz ha egy 23 éves fiúnak kevés haja van? (kopaszodás)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól is áll, másnak nem.

Egyénfüggő.

2018. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz tenni ellene. Nekem a mennyiséggel nincs problémám, de már ennyi idősen volt ősz hajszálam. Most, 32 évesen pedig kimondottan sok. Ez van, én nem fogom fel úgy, hogy gáz lenne. :)
2018. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem gáz, ez a természet. a Én páromnak most nagyon megritkult nagyon dús haja volt vállig érő s most csúnyát mondok de a fele kihullott kb. s neki is rengeteg ősz hajszála van. de már a szakállába is. pedig csak 22.
2018. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika, természetes és nem gáz.

Volt olyan ismerősöm, akinek elég sok ősz hajszála volt már 17 évesen, de hát ez ilyen.

2018. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 vagyok és Mikiegeresedik a frizurám. Előtte hosszú hajam volt mindig, de ahogy súlyosbodott a helyzet, sokan azt hitték hogy azért hosszú a hajam, fogy előre fésüljem a ritkás helyre, pedig nem :D És az tényleg gáz, mert arról nekem mindig Torrente jut eszembe, meg Homer Simpson. Az rosszabb és cikibb ha az ember nem fogadja el magát és cikinek tartja és ez látszik is rajta. Inkább fogadd el ha veled is ez a helyzet. Nálam még azért rövidebre vágva lehet vele kezdeni valamit, de ha már nem, akkor inkább letolom kopaszra aztán majd megszokják az emberek hamar! Sokan ilyenkor szakállat növesztenek helyette, van akinek jól áll, van akinek nem. Próbáld ki.
2018. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ment a pipa
2018. ápr. 17. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem kopaszodás, hanem: SZÉP ARCNAK KELL A HELY! ;-)


Vagy ahogy Rónai Egon mondta egyszer:

"Nem vagyok kopasz, csak széles a választékom." :DD

2018. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Bármikor elébe lehet menni ilyen problémának a borotválással, az sosem megy ki a divatból.
2018. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!