Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az esőt, vihart,...

Ti szeretitek az esőt, vihart, zivatarokat?

Figyelt kérdés
Pl.Szeretek eső kopogására elaludni,vagy ha kint zivatar van egy jó meleg tea mellett tévét nézni.Szerintem ezeknek így nagyon jó hangulata van.Nem vagyok kifejezetten oda a "szép tavaszi délutánokért".Persze néha az is jólesik,de sokkal jobban szeretem,ha esik az eső.Van még valaki így itt?

2018. ápr. 17. 20:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Én is ugyan így vagyok. Imádom a viharokat villámlást, mennydörgést hallgatni ahogy süvít a szél, kopog az eső, az eső illatát is imádom. Számomra az ideális idő mikor bevan borulva 20-22 fok van és lengedezik a szél képes lennék ilyenkor egésznap kint sétálni, ülni valahol.
2018. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
3%

perverz


éjszak nem bánom, de nem szeretem biciklizés, motorozás, kertészkedés stb közben

2018. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok vele, sokkal jobbnak érzem mint a forró napokat...
2018. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Ha igazán esik az eső, zuhog, szakad azt nagyon élvezem, a nyári viharokért egyenesen oda vagyok meg vissza, a legjobb ezekre elaludni éjszaka, vagy felkelni és utána még békésebben aludni. Viszont ha szemerkél, csak nyálkázni, azt csak kevés esetben szeretem.

Sajnos múlt nyáron nálunk nem volt igazi vihar, és nagyon hiányoltam.

2018. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Imádom, de csakis a tavaszi-nyári esőt.


Az őszi hideget hoz magával és szürkeséget.

2018. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Külföldön élek, tenger mellett és a múlt évben annyit esett az eső, hogy nagyon megutáltam (nem érezni az évszakok váltakozását, szinte mintha mindig ősz lenne), De ha visszagondolok, amikor még otthon éltem vidéken, imádtam nyáron, amikor olyan igazán meleg volt kinnt és jöttek a sötét felhők. Aztán hirtelen megeredt a zivatar, villámlással és mennydörgéssel kísérve. Nem egyszer rohantam ki az udvarra mezítláb és élveztem az esőt , persze a kutyám ilyenkor mindig furcsán nézett rám a kis menedékéből..... szerintem szerelmes vagyok abba az igazi nyári eső illatba. Na most lett honvágyam :(
2018. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Whitewolf19 ***** válasza:
66%
Szeretem, de jó ha váltakozik. Így mindig hoz egy kis frissességet a forró napokon főleg.
2018. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
66%
Én is így vagyok vele .Én inkább azt szeretem amikor esik kint az eső és érzem az eső illatot
2018. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2018. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
A lassú eső szitálást nem szeretem annyira de a tavaszi/nyári viharokat imádom :D dörgésbe legjobb aludni. Tudom fura vagyok.
2018. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!