Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra 20 éves lennél, mit...

Ha újra 20 éves lennél, mit csinálnál másképp?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
4 év mulva megtudom
2018. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
gyakotlatilag mindent
2018. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nagyon sok mindent. De utólag könnyű okosnak lenni. Leginkább a volt párommal kapcsolatban csinálnék néhány dolgot másképp.
2018. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, szóval érdekes kérdés. :DD Jelenleg azt mondanám, hogy kb. semmit, de ki tudja, 20 év múlva...
2018. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi ha hosszú lesz a kifejtés, de kicsit át id gondolom és "hangosan" gondolkodom.

46 vagyok. 20 évesen még Újpalotán laktam, 1992volt.

Ekkor egy filmstúdióban volt a munkahelyem, segédoperatőr voltam.

2 év múlva fogunk kiköltözni az agglomerációba, kertes házba. (Most is itt lakom és ezt nem bánom)

Ősszel fogok belépni apám cégéhez dolgozni a filmstúdió megszűnése miatt.


20 évesen nagyon előtte voltam még az "ÉLET"-emnek, most meg már nagyon utána. Mármint amit életnek lehet nevezni és nem szarakodásnak.


Jobban koncentrálnék az üzletre, a kapcsolatok kiépítésére, komolyabban venném annak a felelősségét, hogy hamarosan társtulaj is leszek a cégben és meg fog valósulni sok olyan álmom, amit nagyon szeretnék, és mára fáj, hogy nem tudtam megtartani semmit belőle.


Jobban odafigyelnék a tudatos életpályatervezésre.


Mi együtt maradtunk, mint család és abszolút nem azokat a sztereotípiákat éltük, mint ahol kívánatos a munkahely-albérlet kombó. Sosem volt az a fajta szülői baśzoģtatás mint sokfelé, kiépítettük az élettereket.


Amit bánok, hogy nem voltam erőszakosabb és nem vittem keresztül több akaratot a cégen és apámon, aki a főnököm volt.


Amit keresztülvittem azok bejöttek. Több dolgot kellett volna.


Akivel akkor együtt jártam barátnővel, azzal egy percet sem lennék együtt a mai eszemmel. Érzelmizsaroló volt és én meg hagytam magam megalázni, megvezetni.


20 évesen még nem hoztam szar döntéseket, inkább később.


Ma már látom tisztán, hogy mit kellett volna másképp csinálni. Sajnos nem nagyon van visszaút.,,

2018. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Elköltöznék az idegbeteg, agressziv mostohaanyámtol akár egy lyukba is.

23 évesen megtörtént, de tul késön, addigra mindenhogyan tönkretett :(

2018. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az utobbi idoben durvan megdragult a tuzifa, igy a kertes haz helyett jobban jartam volna a varosban lakast venni, konkretan most 10x olcsobb gazzal futteni panelben.
2018. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mert ha mas utra lepnek, most nem lenne szereto ferjem es csodalatos iker gyermekeim. Inkabb mindent igy csinalnek vagy szazszor, csak ez legyen a vege. :)
2018. ápr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Húha, először is, nem jönnék össze az akkori pasimmal, képzést váltanék és egészségesebben élnék.
2018. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Komolyabban venném a tanulmányaimat, és egy percet nem pazaroltam volna arra az emberre, akivel akkor jártam, és jópár évre tönkretette az életemet. Jobban ki kellett volna állnom magamért és a saját életemért. Ezeket bánom, így 6 év távlatából.
2018. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!