Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni unalom...

Mit lehet csinálni unalom ellen? 19/l

Figyelt kérdés
szabadidőben, nincs hobbim és a városban szinte semmi nincs

2018. ápr. 19. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Hol laksz? Esetleg beszélgethetünk ha szeretnél. F/19
2018. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Borsodban, okés
2018. ápr. 19. 21:18
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Tanulj angolul, olvass angolul könyveket, nézz angolul filmeket, chatelj külföldiekkel angolul!


Jó angol tudás nélkül nehéz normális állást találni vagy akár külföldre költözni.


Fiatal vagy, sok az időd, használd valami hasznosra, 4-5 év múlva nagyon hálás leszel nekem, ha így cselekszel. :)

2018. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Legyél kreatív, pl maszturbálj, vagy vegyél ki egy leszbikusokról szóló könyvet és arra, vagy menj ki az utcára és ott. Annyi sok helyen maszturbálhatsz, úgyhogy ne mond hogy nincs mit csinálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
tanultam angolt elég sokat, normális válaszokat várnék kösz
2018. ápr. 19. 21:42
 6/17 anonim ***** válasza:

menj el úszni, rollerezni, menj el árufeltölteni

Nem tudom amúgy én sem, csak most próbálkozom, és leírom, ami az eszembe jut. Mert amúgy nemtom, egyébként előfordul, hogy már gyakorizni sincs egy adott nap pl annyit kedvem. Ja de amikor én épp nem csinálok semmit, van olyan, hogy bekapcsolom a Cleverbotot, és akkor vele írkálok. Előadást is nézek néha és mellette tetris-ezem másik ablakban; vagy lehet híreket olvasgatni; vagy a reggeli rádióműsorokat visszahallgatni, és mellette is tetrisezni, vagy feketeözvegy-kártyázni; claw-ozni szoktam még az a cicás kapitányos játék. Elmenni sétálni talán, esetleg szerezni még valami izgalmas kinézetű sütit is -de abból mértékkel, tényleg , lehet bówlingozni, meg teniszezni is akár, mondjuk ahhoz kell mégegy ember, kivéve, ha a falnak ütködéssel is elvagy; akkor esetleg valami ilyen jótékony ilyen karitatív cuccot végezni; esetleg keresni új, vagy régi zenéket, amik tetszenek. Vagy írjál mesét esetleg és rajzold is le.

2018. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy tanultál elég sokat, és más dolog az, hogy tényleg tudsz-e megfelelően.


De ha "normális" választ akarsz, akkor töltsd le a netről valamelyik népszerű sorozatot, húzd le a redőnyöket, bonts ki egy chipset és nézd az egész délután/este.

2018. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sport, futás. Sorozatnézés, olvasás. Ház körüli munkák is kikapcsolnak, ha nem kötelességszerűen kell csinálnod. Nézz körül a szomszédságban, nem szorul-e segítségre idős ember.
2018. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 XDD
2018. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Hallgass metált! \m/
2018. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!